03 листопада в рамках роботи «Школи молодого спеціаліста» Херсонського міського центру професійного розвитку педагогічних працівників соціальний педагог Херсонської багатопрофільної гімназії №20 Юлія Скачок узяла участь у вебінарі, виступивши спікером, та поділилася досвідом роботи з теми «Практичні рекомендації щодо організації діяльності психологічної служби в дистанційному форматі».

Світ змінюється, змінюється наша гімназія і формат заходів, які ми проводимо. Життя, освітній процес та наукову діяльність карантинні обмеження не зупинять. У нас створена сучасна інфраструктура, яка дозволяє на високому рівні організовувати відеозустрічі та форуми.

10 лютого 2021 року на базі Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради відбувся майстер-клас у форматі онлайн-конференції для вчителів біології м. Херсона з теми "Використання інтерактивної дошки як одна з форм проведення онлайн уроків із біології". Під час заходу учасники мали можливість ознайомитися з особливостями підготовки та оформлення інтерактивної дошки.

19 лютого 2020 в гімназії №20 було проведено науково-практичний семінар для вчителів біології міста за темою «Методичні рекомендації щодо якісної підготовки учнів до ЗНО з біології».