Флаг України

У жовтні вчителі біології Кулінич Інна Іванівна та Ласька Світлана Сергіївна в рамках роботи опорного закладу на базі гімназії №20 традиційно провели засідання Школи молодого вчителя за темою «Упровадження інноваційних технологій на уроках біології з використанням опорних конспектів».

14 березня 2019 року в рамках роботи опорного закладу на базі Херсонської гімназії № 20 відбувся практичний семінар за темою «Проблемне навчання – ефективна методика розвитку мислення на уроках біології».

«Зібратися разом – це початок, триматися разом – це процес, працювати разом – це успіх»,– слова американського підприємця Генрі Форда стали епіграфом засідання Опорного закладу «Школа молодого вчителя» учителів української мови і літератури, яке відбулося 25 лютого 2019 року на базі гімназії.

Як через практичну діяльність захопити учнів вивченням біології поділися з молодими учителями міста досвідчені педагоги гімназії Кулінич Інна Іванівна та Ласька Світлана Сергіївна.

Для того, щоб учитель зміг утілити свої професійні задуми, необхідні спеціальні знання. Очевидно, що певне їх коло молодий учитель отримує, ще навчаючись у вищому навчальному закладі. А доповнювати й поглиблювати одержані знання він має в безпосередній роботі в школі.