19 лютого 2020 в гімназії №20 було проведено науково-практичний семінар для вчителів біології міста за темою «Методичні рекомендації щодо якісної підготовки учнів до ЗНО з біології».

Учасники семінару, застосовуючи інноваційні освітні технології, мали можливість обмінятися власним досвідом щодо запропонованої теми.

Кулінич І.І. розповіла про особливості складання сертифікаційної роботи з біології, яка визначена Програмою ЗНО та розроблена на основі чинних навчальних програм для закладів загальної середньої освіти.

Ласька С.С. ознайомила з основними нормативними документами, провела детальний аналіз тестових типових завдань із біології.

У практичній частині семінару педагоги опрацювали принципи композицій завдань у тестах та розв’язали приклади тренувальних вправ із різних блоків сертифікаційної роботи (на встановлення відповідності та послідовності, із вибором правильної відповіді).

Наприкінці зустрічі учасники семінару подякували за здобуті знання й вироблення умінь і навичок щодо підготовки школярів до ЗНО з біології.

Бажаємо учителям міста гарно підготувати випускників до складання ЗНО!