Мій вчитель  -  мій наставник

Упродовж січня-лютого 2018 року прес-центом імназійного парламенту Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради проводився гімназійний етап міського літературного конкурсу для дітей «Вся гордість учителя – в учнях».

Адміністрація Херсонської гімназії №20 завжди підтримує ініціативу учнів. Масляний тиждень не став винятком! Гімназійний парламент запропонував провести благодійний ярмарок «Свято Масляної» Ідею підхопили батьки, учні та вчителі.

Віртуальній реальності притаманні свої плюси й мінуси. Існування кібернебезпек є настільки ж реальним, як і користь, задоволення, які отримують користувачі Інтернет-ресурсів.

Безпека дітей у мережі Інтернет – зона відповідальності всіх дорослих громадян держави, адже кількість дітей і підлітків, які постраждали через свою легковажність, неосвіченість у мережі постійно зростає.

Діти й підлітки можуть наразитися на безліч ризиків: пропаганда екстремізму, наркотиків, спонукання до самогубств, нецензурні тексти; віруси, трояни, спам, он-лайн шахрайства; незаконні контакти, кіберпереслідування тощо. Розміщуючи у мережі персональну інформацію, молоді люди відкривають всьому Інтернет-простору доступ до свого приватного життя.

У Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради постійно ведеться профілактична робота щодо повторення та вивчення правил дорожнього руху.