Мій вчитель  -  мій наставник

Упродовж січня-лютого 2018 року прес-центом імназійного парламенту Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради проводився гімназійний етап міського літературного конкурсу для дітей «Вся гордість учителя – в учнях».

Адміністрація Херсонської гімназії №20 завжди підтримує ініціативу учнів. Масляний тиждень не став винятком! Гімназійний парламент запропонував провести благодійний ярмарок «Свято Масляної» Ідею підхопили батьки, учні та вчителі.

У Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради постійно ведеться профілактична робота щодо повторення та вивчення правил дорожнього руху.

1. Проведення заходів до Дня Соборності України.
  2. Проведення місячника художньо-естетичного виховання «І внутрішня, і зовнішня краса, тобі одній дарована, людино!» (за окремим планом).
  3. Підготовка до випуску газети «Вісті гімназії».
  4. Організація та проведення вечора-зустрічі з випускниками «І дорожчої на світі більше зустрічі нема!»» (за окремим планом).
  5. Організація та проведення благодійного театралізованого свята-ярмарку «Масляна крокує».
  6. Участь учнів гімназії у благодійних акціях.
  7. Підготовка до благодійного балу початкової школи «Міні-міс та міні-містер гімназії».
  8. Організація та проведення спортивного родинного свята «Тато, мамо, я – спортивна сім'я».
Создание сайтов

Hosting Ukraine