До Великодніх заходів долучилися всі класні колективи нашої гімназії, передавши через військового волонтера Наталію Бреус більше 100 пасок для бійців української армії. Діти побажали солдатам миру, злагоди та добробуту.

24 квітня члени учнівського самоврядування Херсонської гімназії №20 взяли участь у VІІІ форумі президентів освітніх закладів міста Херсона «Шляхи удосконалення учнівського самоврядування» на базі Палацу дитячої та юнацької творчості . До заходу також долучилися члени Міського учнівського парламенту та президенти шкільних органів самоврядування у супроводі педагогів-організаторів.

«Якщо вчитель має тільки любов до справи, він буде добрим учителем». Якщо вчитель відчуває тільки любов до учня, як батько, мати, він буде кращим за того вчителя, який прочитав усі книжки, але не відчуває любові ні до справи, ні до учня. Якщо вчитель поєднує в собі любов і до справи, і до учнів, він – досконалий учитель“, – писав Л. Толстой. Щаслива та людина, якій Бог подарував справжнього наставника.

Коли велика справа – керувати над тілами,
то ще більша – керувати душами.

Григорій Сковорода

Я відчуваю, що в моїй душі є місце, де особливі люди залишають свій відбиток. Вони, ніби торкаються мене власними гарячими серцями й навіки закарбовують пам'ять про себе. Ці люди впливають на мене, завдяки ним я формую свою особистість. Серед них усіх яскравим вогнем горить відбиток, залишений моєю вчителькою Оленою Іллівною. За всі роки, що я провела під її крилом, вона змогла стати кимось більше за звичайного викладача. Усе це завдяки її самовідданості й вірі у важливість своєї справи. Як би складно не було, Олена Іллівна любить учителювати. Напевно, їй пощастило знайти покликання свого життя, і вона невтомно вкладає в цю справу всю себе. Її запал передається й учням. Я дивуюся, звідки в неї цей незгасаючий вогник. Коли дітям потрібно вкласти в голову зерно науки, з її очей зникає втома.

У нашій гімназії не пройшов, а просто відгримів Тиждень кольорової форми. Це було яскраво та неперевершено! Кожен день - новий колір, перша п’ятихвилинка уроку присвячена значенню кольорів: перегляд відеороликів, презентацій, а на перервах – учні та колектив гімназії №20 загадували  кольорові бажання та заповнювали  «веселку мрій»!