Віртуальній реальності притаманні свої плюси й мінуси. Існування кібернебезпек є настільки ж реальним, як і користь, задоволення, які отримують користувачі Інтернет-ресурсів.

6 грудня 2018 року в рамках проведення Тижня науки в Херсонській багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради пройшла інтелектуальна гра «Ерудит – молодша ліга». Учасниками цієї гри були команди учнів 4-х класів початкової школи, які за підтримки та під керівництвом учителя Нейбергер Т.І. та заступника директора Бережної І.І. продемонстрували високий рівень підготовки в різних галузях науки та бажання змагатися за звання найсильніших у місті й у 2018-2019 н.р.

Не кожного дня до нашої гімназії приходять гості, але сьогодні – виняток, адже ми, члени учнівського парламенту Херсонської гімназії №20, зустріли у стінах оновленого Народного музею заступників із виховної роботи міста Херсона та області, які саме зараз проходять курсову перепідготовку на базі Херсонської академії неперервної освіти.

На завершення сьомого тижня навчання учнів 1-х класів, який має назву «Ми – підприємливі», за ініціативи вчителів та батьків у початковій школі відбувся благодійний ярмарок.

Доброта – це якість, яка повинна бути знайома кожній людинію. Нею повинен володіти будь-який житель нашої планети. Люди заради допомоги іншим здають кров, займаються благодійністю й роблять все для того, щоб іншим було добре.