Щорічно в Херсонській гімназії №20 проходить ділова гра «Вибори президента гімназійного парламенту». Тож традиційно у вересні місяці стартувала виборча кампанія. Заяви на участь подали три кандидати : Яременко Дмитро 6(10)-А клас, Попков Володимир 6(10)-Б клас та Калюжна Софія 4(8)-Г клас. Учні 8-11 класів мали можливість ознайомитися з біографією та передвиборчою програмою кандидатів щодо покращення та вдосконалення гімназійного життя.

П'ятниця в Херсонській гімназії №20 видалася напрочуд цікавою та креативною. Наші гімназисти не залишаються осторонь сучасних трендів, тому в рамках Тижня самоврядування був оголошений Pajama day, що допоміг насолодитися останнім робочим днем тижня!

Осінні канікули – пора, на яку чекає кожен учень, адже це чудова нагода відпочити та насолодитися останніми теплими днями. На жаль, через карантинні обмеження можливості подорожувати та побачити нові місця немає, але  для учнів Херсонської багатопрофільної гімназії №20  було організовано насичене дозвілля та  проведено низку заходів.

До Великодніх заходів долучилися всі класні колективи нашої гімназії, передавши через військового волонтера Наталію Бреус більше 100 пасок для бійців української армії. Діти побажали солдатам миру, злагоди та добробуту.

24 квітня члени учнівського самоврядування Херсонської гімназії №20 взяли участь у VІІІ форумі президентів освітніх закладів міста Херсона «Шляхи удосконалення учнівського самоврядування» на базі Палацу дитячої та юнацької творчості . До заходу також долучилися члени Міського учнівського парламенту та президенти шкільних органів самоврядування у супроводі педагогів-організаторів.