На батьківщині Т. Шевченка та Б. Хмельницького, у м. Черкаси, з 3-5 травня відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування «З Україною в серці».

Уже у вдруге за навчальний рік велика честь представляти Херсонщину була надана мені, Масонову Олексію, учню 10-Б класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова, заступнику голови Міського учнівського парламенту (далі – МУП), члену комісії з питань екології МУП, президенту гімназійного парламенту та педагогу-організатору гімназії №20 Соляник Катерині Володимирівні.

13 квітня у Херсонській багатопрофільній гімназії №20 пройшла екологічна акція «Я люблю Херсон», організована міністерством екології гімназійного парламенту з метою пропаганди екологічного виховання молоді.

За традицією, у квітні учні початкової школи Херсонської гімназії №20 розпочинають свій день із веселої ранкової зарядки, на яку їх запросив президент гімназійного парламенту Олексій Масонов та представники міністерства спорту навчального закладу, учителі фізичної культури. Під веселу музику, після переклички та урочистого відкриття, побажання спортивних досягнень Олексій Миколайович Коваленко розпочав нехитрі спортивні рухи. Гарний настрій після дощів зарядив малечу енергією на весь день!

Національний конкурс «Благодійна Україна» високо оцінив волонтерську діяльність Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради. Зворушливим та несподіваним стало запрошення представників нашого навчального закладу на ТРК «Скіфія», де й відбулося урочисте нагородження, на якому гімназисти отримали диплом Регіонального конкурсу «Благодійна Херсонщина - 2016» у номінації «Благодійна акція».

Создание сайтов

Hosting Ukraine