За розпорядженням міського голови № 674 від 24.10.2017, відповідно до рішення конкурсної комісії по призначенню стипендії для підтримки обдарованих школярів, стипендію у розмірі 1000 грн. призначено 16 учням Херсона. Серед них і наша гордість, президент гімназійного парламенту Масонов Олексій.

Учнівське самоврядування Херсонської багатопрофільної гімназії №20 провело традиційну лінійку по підведенню підсумків участі учнів у загальногімназійних заходах за І чверть 2017-2018 навчального року.

Лідери гімназії № 20 в таборі «Міста Успішних Підлітків»

Уперше за 11 років існування Міського учнівського парламенту, лідери відпочивали в цілодобовому таборі на морі, де були створені комфортні умови для перебування дітей. За результатами таємного анкетування 100% лідерів відзначили, що їм сподобалися в цілому організація життя в таборі, харчування, тематична робота в загонах відповідно до обраного профілю, тренінги психолога, розважальні та пізнавальні заходи, мікроклімат у загонах, реалізація корисної справи для табору. Херсонську багатопрофільну гімназію № 20 ім. Бориса Лавреньова представляли на високому рівні 3 учні: Масонов Олексій, Комарова Анастасія та Пономаренко Меланія.

На батьківщині Т. Шевченка та Б. Хмельницького, у м. Черкаси, з 3-5 травня відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування «З Україною в серці».

Уже у вдруге за навчальний рік велика честь представляти Херсонщину була надана мені, Масонову Олексію, учню 10-Б класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова, заступнику голови Міського учнівського парламенту (далі – МУП), члену комісії з питань екології МУП, президенту гімназійного парламенту та педагогу-організатору гімназії №20 Соляник Катерині Володимирівні.

13 квітня у Херсонській багатопрофільній гімназії №20 пройшла екологічна акція «Я люблю Херсон», організована міністерством екології гімназійного парламенту з метою пропаганди екологічного виховання молоді.

Создание сайтов

Hosting Ukraine