Вибір професії – це перший крок у доросле життя кожної людини та одне з найважливіших рішень за все життя. Саме від цього вибору залежить майбутнє благополуччя людини, достаток, її самореалізація, творчий розвиток і навіть здоров’я. На якість роботи працівника будь-якої професії завжди впливатиме його зацікавленість своєю справою. А чим краще виконується робота, тим краще результат, підприємства успішніші, більше користі для суспільства вцілому.

Віртуальній реальності притаманні свої плюси й мінуси. Існування кібернебезпек є настільки ж реальним, як і користь, задоволення, які отримують користувачі Інтернет-ресурсів.

Безпека дітей у мережі Інтернет – зона відповідальності всіх дорослих громадян держави, адже кількість дітей і підлітків, які постраждали через свою легковажність, неосвіченість у мережі постійно зростає.

Діти й підлітки можуть наразитися на безліч ризиків: пропаганда екстремізму, наркотиків, спонукання до самогубств, нецензурні тексти; віруси, трояни, спам, он-лайн шахрайства; незаконні контакти, кіберпереслідування тощо. Розміщуючи у мережі персональну інформацію, молоді люди відкривають всьому Інтернет-простору доступ до свого приватного життя.

Підготовка дітей до життя у соціумі, виховання здоров’язбережувальних навиків – одні з головних завдань соціально-психологічної служби гімназії. Щороку проводиться комплекс заходів з профілактики жорстокості та насильства, формування толерантності та ціннісного ставлення до життя та здоров’я людини.Підготовка дітей до життя у соціумі, виховання здоров’язбережувальних навиків – одні з головних завдань соціально-психологічної служби гімназії. Щороку проводиться комплекс заходів з профілактики жорстокості та насильства, формування толерантності та ціннісного ставлення до життя та здоров’я людини.