Слово  «конфлікт» у більшості з нас асоціюється з агресією та суперечками. Уважається, що конфліктів краще уникати або одразу ж розв’язувати. Але насправді, конфлікт є також і ресурсом, який допомагає переоцінювати ситуації та розвиватися як окремій особистості, так і колективу.

Профілактика булінгу, жорстокості та насильства, формування толерантності, ціннісного ставлення до життя та здоров’я людини –  головні завдання психологічної служби гімназії. Соціальним педагогом Юлією Скачок проведено низку просвітницьких та профілактичних заходів, спрямованих на підвищення життєвих компетенцій гімназистів, створення безпечного освітнього середовища та профілактику негативних явищ.

Вибір професії – це перший крок у доросле життя кожної людини. Саме від цього вибору залежить майбутнє благополуччя, достаток, самореалізація особистості, творчий розвиток і навіть здоров’я. На якість роботи працівника будь-якої професії завжди впливатиме його зацікавленість своєю справою. А чим краще виконується робота, тим кращий результат, підприємства успішніші, більше користі для суспільства в цілому.

Щороку в Херсонській гімназії №20 відзначається Міжнародний день толерантності.

Гейміфікація – це використання ігрових практик та механізмів у неігровому контексті для залучення дітей до вирішення проблем, адже саме під час гри діти пізнають навколишній світ, адаптуються до різноманіття людських стосунків. Її застосування в освітньому процесі є необхідною передумовою як досягнення дидактичних цілей, так і забезпечення повноцінного та всебічного розвитку здобувачів освіти.