Загрозу життю та здоров’ю людини можуть зчинити різні ситуації. Це і дорожній рух, і пожежі, і стихійні лиха, і сама людина. Саме тому 8 лютого 2019 року з метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок із дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань гарантування безпечної життєдіяльності учнів у  Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова було проведено інтерактивний тематичний захід «Приборкання вогню».

Щодня вранці наші учні йдуть до гімназії та повертаються додому після уроків. На шляху гімназистів можуть траплятися небезпечні місця - дороги, будівельні майданчики, каналізаційні люки тощо. Ці перешкоди вимагають від дітей уваги та обережності.