Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 16 травня у гімназії № 20 відбувся День цивільного захисту.

Загрозу життю та здоров’ю людини можуть зчинити різні ситуації. Це і дорожній рух, і пожежі, і стихійні лиха, і сама людина. Саме тому 8 лютого 2019 року з метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок із дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань гарантування безпечної життєдіяльності учнів у  Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова було проведено інтерактивний тематичний захід «Приборкання вогню».