З метою пропаганди знань протипожежної безпеки серед учасників освітнього процесу в Херсонській багатопрофільній гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради 15 січня 2020 року проведено позаплановий захід щодо пожежної безпеки учасників освітнього процесу. Адміністрація гімназії разом із провідним інспектором Суворовського районного відділу Головного управління ДСНС України в Херсонській області Демковичем Ігорем Ігоровичем організували захід, у ході якого гімназисти пригадали порядок дій у разі пожежі, ознайомилися з інструкціями щодо використання порошкового вогнегасника.

12 листопада 2019 року в Гранд холі готелю «Хрещатик» міста Київ відбувся Міжнародний Конгрес із безпеки на транспорті, ініційований Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» у співпраці з Міністерством освіти та науки України та Міністерством інформаційної політики України в рамках національного проекту «Безпечна країна».

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 16 травня у гімназії № 20 відбувся День цивільного захисту.

Загрозу життю та здоров’ю людини можуть зчинити різні ситуації. Це і дорожній рух, і пожежі, і стихійні лиха, і сама людина. Саме тому 8 лютого 2019 року з метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок із дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань гарантування безпечної життєдіяльності учнів у  Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова було проведено інтерактивний тематичний захід «Приборкання вогню».