Щодня вранці наші учні йдуть до гімназії та повертаються додому після уроків. На шляху гімназистів можуть траплятися небезпечні місця - дороги, будівельні майданчики, каналізаційні люки тощо. Ці перешкоди вимагають від дітей уваги та обережності.

17 травня 2018 року в Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради проведено єдиний День цивільного захисту, мета якого – забезпечити готовність учасників навчально-виховного процесу до дій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів, створення умов для надійного захисту учнів та стійкого управління під час виконання завдань цивільного захисту загалом, попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та ліквідації їх наслідків.

Профілактика  злочинності та насилля в дитячому середовищі

У дітей часто виникають запитання, на які вони не можуть знайти відповіді самостійно. Звернутися до дорослих – батьків чи вчителів – часом соромляться, не довіряють, бояться покарання, а іноді просто не мають такої можливості.
Сьогодні в Україні здійснено важливий крок для того, аби діти не залишалися наодинці зі своїми проблемами, а могли поділитися наболілим й отримати кваліфіковану допомогу.

20 березня у Народному музеї історії Херсонської гімназії №20 для учнів 6-7х класів пройшла тематична лекція на тему «Мінна безпека. Правила поведінки». Перед гімназистами виступили: голова громадської організації «Українська єдність» Кравець Ігор Анатолійович та керівник пошукової групи «Херсон» ВПК «Каховка» Минкін Сергій Миколайович.