29.01.2018 учні 10-А класу з класним керівником та учителем історії Коротецьким Олександром Олексійовичем спільно з обласною дитячою бібліотекою імені Дніпрової Чайки узяли участь у відзначенні заходів, присвячених 100 річчю історичного бою під Крутами, котрий для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

24 січня 2018 року, у рамках святкування Дня Соборності України, на базі Народного музею історії гімназії пройшов Урок мужності «Любіть Україну, як матір єдину», який для учнів 5-Г та 6-Д класу провели члени комісії по роботі з молоддю міської ради ветеранів: Вовченко Валентин Гнатович, Сливканіч Світлана Валентинівна, Осипова Віра Єрмолаївна. Під час заходу звучало дуже багато українських сучасних пісень, віршів, монологів, які залишаться у пам’яті учнів.

У рамках Місячника героїко-патріотичного виховання «Я – твій син, Україно» та з нагоди Дня Збройних Сил України 6 грудня на базі Народного музею історії гімназії пройшла профорієнтаційна зустріч учнів 11-х класів з офіцером відділу військового обліку та бронювання Херсонського обласного військового комісаріату Архіповим І. В.

Незвичайною, веселою та креативною видалася воєнізована гра-естафета «Десант, уперед!» для учнів 1(5)-х класів, яка проходила в гімназії в рамках Місячника героїко-патріотичного виховання «Я – твій син, Україно» та з нагоди Дня Збройних Сил України.

Создание сайтов

Hosting Ukraine