Осінь багата та щедра не лише своїми дарами, а й святами. Так 12 жовтня учнів нашої гімназії запросили на свято Мужності та відваги до ЗЗСО школи №55. Разом з нами, вельмишановну шкільну громаду щиро вітала Козацька рада. Слова вітання пролунали від отамана Дніпровського куріня Херсонського коша Українського козацтва Тараненко Миколи Івановича та Чубатова Сергія, козака почесної варти «Козацтво Херсонщини».

Перед  Днем Перемоги над фашистськими окупантами учні Херсонської гімназії №20 провели генеральне прибирання пам’ятника, закріпленого за гімназією.

№ з/п Назва гуртка Дні роботи Час роботи Керівник гуртка
1 «Школа безпеки» Четвер 15.05 ­– 15.50 Соляник К.В.
2 «Влучний стрілець» Вівторок 15.05 – 15.50 Бєліков С.А.
3 «Військово-прикладні види спорту» Середа 15.05 – 15.50 Бєліков С.А.
4 «Козацькі забави» Вівторок 14.15 – 15.00 Коваленко О.М.
5 «Українська народна вишивка» Понеділок 14.15 – 15.00 Мішина М.А.

20 березня у Народному музеї історії Херсонської гімназії №20 для учнів 6-7х класів пройшла тематична лекція на тему «Мінна безпека. Правила поведінки». Перед гімназистами виступили: голова громадської організації «Українська єдність» Кравець Ігор Анатолійович та керівник пошукової групи «Херсон» ВПК «Каховка» Минкін Сергій Миколайович.