Цеховлес Оксана Іллівна

Директор гімназії − Цеховлес Оксана Іллівна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель – методист, нагороджена знаком «Відмінник освіти України», Почесною грамотою комітету з питань науки та освіти Верховної Ради України, Почесною грамотою голови Херсонської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою міського голови, учасник Міжнародного проекту «Рівний доступ до якісної освіти».

Колодезнова Марина В’ячеславівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи − Колодезнова Марина В’ячеславівна − спеціаліст першої кваліфікаційної категорії, нагороджена  грамотою управління освіти Херсонської міської ради, Почесною грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою Херсонського міського голови.

Савун Тетяна Вікторівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи − Савун Тетяна Вікторівна − спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель – методист, нагороджена грамотами управління освіти Херсонської міської ради, управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради, Почесною грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, Подякою міського голови.

Головченко Крістіна Азерівна

Заступник директора з виховної роботи – Головченко Крістіна Азерівна − спеціаліст другої кваліфікаційної категорії, нагороджена грамотою управління освіти Херсонської міської ради, Почесною грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, Подякою міського голови.

Бережна Інна Іванівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи – Бережна Інна Іванівна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, нагороджена грамотою управління освіти Херсонської міської ради, Подякою комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради,  Почесною грамотою та Подякою міського голови.

Создание сайтов | Изучение чешского языка

Hosting Ukraine