Онлайн – це повноцінна частина життя сучасних дітей. Саме в Інтернеті можна навчатися, шукати нові знання та інформацію для виконання домашніх завдань, спілкуватися з друзями по всьому світу, стежити за життям улюблених блогерів в Instagram та YouTube. Інтернет дозволяє бути в курсі подій, ділитися фото та відео, розважатися й просто переключaтися від сперечань з батьками чи негараздів у школі.

Безпечна поведінка в Інтернеті

Наприкінці XX та початку XXI ст. особливо важливого значення набуває інформація. Усе частіше нам потрібно володіти швидкими й точними даними про предмет діяльності. При¬чому своєчасність отримання потрібної інформації стає надзвичайно важливою. У цей час найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використання всесвітньої комп'ютерної ме¬режі Інтернет.

Будь обережним!

В Інтернеті є, звичайно ж, своя небезпека. Сьогодні немає засобів впізнання особи, з якою спілкуєшся, тому важко перевірити інформацію щодо співрозмовника. Є дуже багато випад¬ків, коли себе видають за інших, приписуючи собі гарну зовнішність, риси характеру, захоп¬лення тощо. Подумай, чи хотів би ти спілкуватися з нещирою людиною?