Флаг України

Обрати свій життєвий шлях, улюблену та цікаву справу, яка розкриватиме творчий, інтелектуальний потенціал, надихатиме на відкриття та приноситиме користь суспільству, – завдання не із простих. Але його повинен виконати кожен учень.

Як правильно вибрати професію? У першу чергу потрібно зважити всі «за» і «проти», оцінити різні професії з точки зору їх плюсів і мінусів. А найголовніше – спробувати на практиці, чи до душі той чи інший вид діяльності. Саме для цього в Херсонській багатопрофільній гімназії №20 організовуються профорієнтаційні екскурсії та майстер-класи.

Херсонський національний університет, в особі завідувача кафедри програмних засобів і технологій д.т.н., професора Шерстюка Володимира Григоровича, звертається до вас із пропозицією та проханням довести до відома випускників 2020 року та їх батьків інформацію про отримання вищої освіти за перспективними та сучасники напрямками спеціальності 121 «ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»: «Програмна інженерія», «Програмне забезпечення системи» та «Програмування смарт-пристроїв та вбудованих систем» на кафедрі програмних засобів і технологій ХНТУ.