Ранковий підйом, відвідування навчального закладу – це щоденний стрес для організму дитини. І якщо вона не встигла поснідати, або обмежилась лише чаєм, дуже швидко дасться взнаки дефіцит енергії, що виявлятиметься важкістю у зосоредженні уваги, дратівливістю, сонливістю, відчуттям голоду.

ХЕРСОНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР «ЮНГА»

Херсонської міської ради

запрошує  дітей до літнього табору  відпочинку!

Ось і пролетіло довгоочікуване літо, яке для нас завжди є періодом цікавого відпочинку, душевного й фізичного оновлення. І ми з упевненістю можемо сказати, що ці канікули запам'яталися нам найбільше. Адже 10 днів серпня провели в літній школі МАН (філологічний напрям). Спочатку ідея поїхати туди не здавалася нам вдалою, проте цікавість взяла гору, і 6 серпня ми потрапили в осередок юних науковців. Так почалася наша невеличка літня пригода, яку тепер згадуємо з особливим теплом.