Літо - найвеселіша для дітей пора року, адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги та зустрічі. Стільки всього дивовижного можна побачити, навчитися та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати. Де ще дитина буде почувати себе вільною, незалежною та водночас активною та потрібною, як не в період літніх канікул у позаміському таборі?

МАН знову зібрав друзів

Другий рік поспіль ми, учні Херсонської гімназії №20, вихованки комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді секції «Основи науково-дослідницької діяльності» (керівник Чаловська М.В.), узяли участь у роботі літньої школи МАН. Гостинно цього року юних науковців Херсонщини зустрів дитячий оздоровчий комплекс «Крилатий» у селі Красному Скадовського району. Миттю пролетіли 10 днів, коли ми не лише відпочивали, а й поглиблювали свої знання з профільних предметів, удосконалювали вміння й навички щодо дослідницької діяльності.