Літо - найвеселіша для дітей пора року, адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги та зустрічі. Стільки всього дивовижного можна побачити, навчитися та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати. Де ще дитина буде почувати себе вільною, незалежною та водночас активною та потрібною, як не в період літніх канікул у позаміському таборі?

МАН знову зібрав друзів

Другий рік поспіль ми, учні Херсонської гімназії №20, вихованки комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді секції «Основи науково-дослідницької діяльності» (керівник Чаловська М.В.), узяли участь у роботі літньої школи МАН. Гостинно цього року юних науковців Херсонщини зустрів дитячий оздоровчий комплекс «Крилатий» у селі Красному Скадовського району. Миттю пролетіли 10 днів, коли ми не лише відпочивали, а й поглиблювали свої знання з профільних предметів, удосконалювали вміння й навички щодо дослідницької діяльності.

З 29 травня по 16 червня 2017 року на базі Херсонської багатопрофільної гімназії №20- імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради функціонує пригімназійний табір відпочинку «Дніпрова хвиля».

Кожного дня вихованці табору, учні 1-8-х класів, відвідують різноманітні екскурсії, беруть участь у походах та творчих зустрічах та просто відпочивають на березі Дніпра та морському узбережжі. Але все це краще побачити!

Пригімназійний табір відпочинку «Дніпрова хвиля» при Херсонській багатопрофільній гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова працював 14 днів: з 30 травня по 14 червня 2016 року. За цей період у таборі відпочило 122 учні 1-4(8)х класів нашої гімназії.

Создание сайтов

Hosting Ukraine