Яскраво, весело та незабутньо проходить відпочинок гімназистів у пригімназійному таборі «Дніпрова хвиля» Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради. За два тижні учні встигли відпочити на морському узбережжі, на базах відпочинку Дніпра, відвідати виставу Херсонського академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша, переглянути фільми у ККЗ «Ювілейний», пограти у боулінг-клуб, дізнатися щось новеньке у Краєзнавчому музеї, взяти участь у інтелектуальному квесті «Я люблю Херсон» та у грі-вікторині «Знай і виконуй правила дорожнього руху» разом з Херсонською поліцією!

Літо - найвеселіша для дітей пора року, адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги та зустрічі. Стільки всього дивовижного можна побачити, навчитися та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати. Де ще дитина буде почувати себе вільною, незалежною та водночас активною та потрібною, як не в період літніх канікул у позаміському таборі?