21 століття – період розквіту інноваційних технологій, коли роботи замінюють людину на робочих місцях, а освоєння космосу – не мрія, а реальність. З екранів телевізорів тільки й чути про наслідки глобального потепління – пожежі, повені, вимирання цілих видів тварин. А скільки людських трагедій? Можна жити, не думаючи наперед, але ми, учні гімназії №20 імені Бориса Лавреньова, сподіваємося, що наше суспільство здатне побудувати чудове майбутнє. Тому й намагаємося бути соціально та екологічно свідомими. А проявляється це в активній участі в благодійних акціях.

У рамках IV Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин учні 1(5)-Б класу, разом із класним керівником Митрашевською Т.В. провели цікавий та пізнавальний захід на тему: «Не зраджуйте вірність» з метою виховання любові до домашніх улюбленців, поваги до вірності та відданості; розуміння відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканості іншого життя.

Патріотизм та активна громадська активність – саме такі пріоритети вирізняють виховну роботу в Херсонській гімназії №20, яка впродовж багатьох років була активним учасником благодійних акцій, спрямованих на підтримку учасників АТО та ООС. Тож і 2021 не став винятком: ушановуючи захисників і захисниць України, гімназійна родина зібрала гуманітарну допомогу (продукти харчування, солодощі, консервацію, засоби гігієни) та надіслала військовим, які захищають наші кордони.

У чому сенс життя?
Служити іншим і робити добро
Арістотель

Із нагоди прийдешнього Водохреща – одного з найсвітліших і найважливіших свят православних християн – Херсонська багатопрофільна гімназія №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради долучилася до міської акції «Скринька добрих справ» зі збору продуктових наборів самотнім громадянам, які обслуговуються відділеннями соціальної допомоги територіальних центрів.

Перше вересня! День знань! Як ми всі чекали цього дня! Батьки, учні, учителі. Хотілося усмішок, щастя, гарного настрою. А тому колектив Херсонської гімназії №20 із радістю підтримав пропозицію учнів та їх батьків привітати зі святом ветеранів педагогічні праці, які вже на заслуженому відпочинку. Це люди, на яких ми завжди рівняємося, які для нас є взірцем у всьому, бо й зараз разом із нами: підтримують добрим словом, мудрою порадою.