На завершення сьомого тижня навчання учнів 1-х класів, який має назву «Ми – підприємливі», за ініціативи вчителів та батьків у початковій школі відбувся благодійний ярмарок.

Доброта – це якість, яка повинна бути знайома кожній людинію. Нею повинен володіти будь-який житель нашої планети. Люди заради допомоги іншим здають кров, займаються благодійністю й роблять все для того, щоб іншим було добре.

Учні Херсонської гімназії №20 взяли участь в благодійній акції «День людей похилого віку». Близько 134 пакунки з продуктами харчування, речами особистої гігієни, ліками були передані Товариству Червоного хреста Суворовського району, ветеранам педагогічної праці. Дякуємо учнівському, батьківському колективам гімназії за допомогу тим, хто її потребує.

15 березня 2018 року відбулося найочікуваніше, найулюбленіше гімназійне свято учнів початкової школи «Міні-міс та міні-містер гімназії – 2018», яке пройшло в ресторані «Моцарт».

Адміністрація Херсонської гімназії №20 завжди підтримує ініціативу учнів. Масляний тиждень не став винятком! Гімназійний парламент запропонував провести благодійний ярмарок «Свято Масляної» Ідею підхопили батьки, учні та вчителі.