Флаг України

Творчістю Тараса Шевченка я зацікавилася давно. Мені подобалися поезії генія української нації. Усвідомила, якою великою і святою була любов Кобзаря до України. Його непохитна віра й надія в її духовне, національне й соціальне відродження, його мрії про щасливе майбуття землі української були такі сильні й глибокі, що їх не зламали ані терор, ані заслання та поневіряння.

 

Наукові та навчальні досягнення учнів кожного року доводять, що вони є рушійною силою освітнього процесу, яка об’єднує творчу молодь та популяризує розвиток креативних здібностей у пошуково-дослідницькій діяльності. Саме тому гімназисти вибороли 29 перемог у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та посіли 78 призових місць у IІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 12 базових дисциплін.

12 листопада 2019 року в Гранд холі готелю «Хрещатик» міста Київ відбувся Міжнародний Конгрес із безпеки на транспорті, ініційований Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» у співпраці з Міністерством освіти та науки України та Міністерством інформаційної політики України в рамках національного проекту «Безпечна країна».

3  грудня 2019 року на базі Херсонського Таврійського ліцею мистецтв відбулося урочисте нагородження лауреатів конкурсів «Учень року» та  «Флагмани шкіл Херсонщини». Найкращі освітяни та учні Херсона зібралися, аби отримати визнання своїх професійних досягнень.