Учениця 11-А класу Данець Тетяна

Не зважаючи на примхи погоди, обдарована молодь Херсонської гімназії №20 продовжує підкорювати наукові вершини. Учениця 11-А класу Данець Тетяна успішно виборола почесне ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «Валеологія». Юна дослідниця зуміла достойно подолати всі випробування – заочне оцінювання роботи за темою «Профілактичні технології попередження захворювання на цукровий діабет серед підліткової молоді», контрольну роботу з базової дисципліни (біології) та безпосередній захист роботи.

Херсонські гімназисти на п’єдесталі  першості

2016-2017 навчальний рік став особливо результативним для обдарованої молоді Херсонської гімназії №20: п’єдестал першості серед найкращих  юних філологів України в 4 етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка очолили наші гімназисти – Лисенко Надія (І місце), учениця 5-Б класу та Логвиненко Аделіна (ІІ місце), учениця 8-В класу, яких підготували вчителі української мови і літератури Бабич Наталія Адамівна та Заводянна Олена Іллівна. Глибокі знання творчості Великого Кобзаря,  самобутній талант, психологічна стійкість,  жага до перемоги  - ось що допомогло  дівчатам очолити рейтинг найкращих нашої держави. Вітаємо з перемогою, майбутнє України – за вами!

З 28 по 31 березня 2017 року столиця нашої держави, місто Київ, тепло приймало юних науковців-журналістів зі всіх куточків України. Херсонщину в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України представляла Рудницька Вікторія, учениця 10-В класу, яка виборола ІІІ місце.  Підготувала переможницю досвідчений педагог, керівник наукової секції МАН «Журналістика» Чаловська М.В. Щиро вітаємо гімназистку  та її наставника, бажаємо міцного здоров’я, успіхів у навчанні, цікавих наукових ідей і перемог у подальшій дослідницькій роботі.

24 лютого 2017 року на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 відбувся півфінал інтелектуальної гри «Ерудит - молодша ліга». Учасниками цієї гри були команди учнів початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів: №20, №3, №11, №53, №17, №13, №47.

Наполеглива робота учнів та педагогів гімназії, співпраця з вишами м. Херсона, підтримка батьків сприяли вагомим досягненням у науково-дослідницькій діяльності та професійному самовизначенню гімназистів. У І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України брали участь 33 гімназисти у 21 секції, з яких переможцями стали 24 учні в 19 секціях. За рейтингом результативності в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНу серед навчальних закладів міста гімназія виборола почесне перше командне місце.

Создание сайтов | Изучение чешского языка

Hosting Ukraine