У листопаді 2018 року визначено кращих знавців українського слова ІІ етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Всеукраїнський фестиваль робототехніки «Майбутнє України» відбувся в місті Києві. Десятки учасників у різних категоріях та тисячі глядачів долучилися до цієї масштабної події.

Вітаємо та пишаємося вчителем математики Херсонської гімназії №20 Гілевич Іриною Олексіївною та ученицею 7(11)Б класу Злидник Дарєю, які стали переможцями конкурсу "Учень року" та "Флагмани шкіл Херсонщини". Бажаємо нових висот!

08.11.2018 на базі Управління патрульної поліції у м.Херсоні відбулося нагородження найкращих робіт творчого конкурсу Поліцейських коміксів/малюнків/віршів від БФ «Майбутнє Херсонщини», який проходив у рамках акції «Моя безпечна дорога додому» (#MySafeWayHome).

У фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаємося ж, брати мої!», присвяченому пам’яті генія українського народу Тарасу Шевченко, журі під головуванням Ковальчука О.В. – проректора з наукової роботи Національної академії образотворчого мистецтва й архітектури, члена Національної спілки художників України у номінації «декоративно-прикладне мистецтво» за роботу «Великдень» (петриківський розпис, гуаш) перемогу присудило учениці Херсонської гімназії №20 та дизайн-ліцею Херсонської міської ради Власенко Анастасії Вікторівні (викладач - Романюк Н.В., директор - Сліпіч П.А.)