17 жовтня 2019 року в Херсоні відбувся ІІ етап обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини». У ньому взяли участь учні нашої гімназії – Лавінюкова Влада (1(5)-А клас), Шевцов Ярослав (2(6)-Б клас), Годованюк Михайло (5(9)-Б клас).

Вітаємо та пишаємося ученицею 5-Б класу нашої гімназії Плачковою Катериною, яка посіла І місце та отримала титул «Міні-міс України 2019»!

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи щиро вітають учня 1(5)-А класу  Потрухова Михайла, який посів І місце в ІV eтапі  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Перші весняні дні принесли кожному з нас тепло в серця й душі, а ще й - радість і гордість за досягнення обдарованих гімназистів, які успішно подолали непрості випробування обласного рівня Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У січні 2019 року в м. Вінниця пройшов Чемпіонат України серед молоді та юнаків із шашок-100. У турнірі взяли участь 13 областей України. Херсонську область представляв учень 3-В класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради Філенко Артем, який став бронзовим призером із класичної та срібним із блискавичної ігор серед юнаків до 10 років. Своїм успішним виступом Артем здобув право представляти Україну на чемпіонаті Європи.