2017 рік - щедрий на перемоги для обдарованої молоді Херсонської гімназії №20

Щиро вітаємо переможців ІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка: Гуськову Крістіну, ученицю 8-В класу, яка виборола І місце; Квашу Мирославу, ученицю 5-А класу, яка посіла ІІ місце, та гімназистів, які посіли ІІІ місця - Злидник Дар’ю, ученицю 10-В класу, Луковську Юлію, ученицю 11-В класу, Годованюк Михайла, учня 7-Б класу, Лисенко Надію, ученицю 6-Б класу.

VIVAT переможцям!

З метою пошуку, виявлення та підтримки здібних й обдарованих гімназистів початкової школи з 18 по 25 жовтня 2017 року було проведено олімпіади з базових дисциплін для учнів 3-4 класів. Цікавою та пізнавальною стала інтелектуальна олімпіада з української мови (голова журі Кучеренко З.С.). Цей унікальний марафон мав на меті визначити найкращих знавців української мови. Наступним етапом стало проведення інтелектуальної олімпіади з математики (голова журі Македонова Л.А.), у ході якої гімназисти продемонстрували високий рівень знань із математики. Естафету продовжили знавці англійської мови (голова журі Музалевська Н.В.).

28 листопада 2017 року на базі Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №5 відбувся фінал конкурсу «Весела рухлива перерва» серед загальноосвітніх навчальних закладів міста Херсона.

Вітаємо жіночу баскетбольну команду гімназії

Учнівський та педагогічний колектив вітає жіночу баскетбольну команду гімназії, яка під керівництвом учителя фізичної культури Бєлікова Сергія Анатолійовича, яка посіла ІІ місце у міській спартакіаді з баскетболу серед загальноосвітніх закладів.

Бажаємо спортивних перемог!!!

Ігри патріотів Херсонщини

21 листопада - День гідності та свободи - видатна дата в житті українського суспільства. І, тому, дуже символічно, що саме в цей день відбувся фінал обласного інтелектуального турніру "Ігри патріотів Херсонщини".Зі сцени актового залу Херсонської академії неперервної освіти переможців вітали видатний письменник, наш земляк, Віктор Михайлов та головний спеціаліст управління освіти, науки та молоді Херсонської облдержадміністрації Юлія Румянцева.

Создание сайтов

Hosting Ukraine