Із упевненістю в  наукове майбутнє

Учителі Херсонської гімназії №20 проводять надзвичайно велику роботу з виявлення обдарованої молоді та спонукання її до подальшої наукової праці.

Вітаємо Лаську Світлану Сергіївну

Вітаємо Лаську Світлану Сергіївну, нагороджену грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом»!
Ми пишаємося Вами!

Олімпіада – це конкурс найсильніших

«Олімпіада – це конкурс, де першими стають найсильніші, а інші учасники збагачуються новими знаннями з предмета, розвивають інтелект, ерудицію, уміння спілкуватися й здобувають необхідний досвід», - ці слова щорічно стають у пригоді найталановитішим із Херсонської гімназії №20, що виборюють перемоги в міських, обласних та всеукраїнських етапах учнівських олімпіад із базових дисциплін.
У 2017/2018 навчальному році гімназисти вибороли 61 перемогу у IІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 14 базових дисциплін.

2017 рік - щедрий на перемоги для обдарованої молоді Херсонської гімназії №20

Щиро вітаємо переможців ІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка: Гуськову Крістіну, ученицю 8-В класу, яка виборола І місце; Квашу Мирославу, ученицю 5-А класу, яка посіла ІІ місце, та гімназистів, які посіли ІІІ місця - Злидник Дар’ю, ученицю 10-В класу, Луковську Юлію, ученицю 11-В класу, Годованюк Михайла, учня 7-Б класу, Лисенко Надію, ученицю 6-Б класу.

VIVAT переможцям!

З метою пошуку, виявлення та підтримки здібних й обдарованих гімназистів початкової школи з 18 по 25 жовтня 2017 року було проведено олімпіади з базових дисциплін для учнів 3-4 класів. Цікавою та пізнавальною стала інтелектуальна олімпіада з української мови (голова журі Кучеренко З.С.). Цей унікальний марафон мав на меті визначити найкращих знавців української мови. Наступним етапом стало проведення інтелектуальної олімпіади з математики (голова журі Македонова Л.А.), у ході якої гімназисти продемонстрували високий рівень знань із математики. Естафету продовжили знавці англійської мови (голова журі Музалевська Н.В.).

Создание сайтов

Hosting Ukraine