Щиро вітаємо Єтерську Єлизавету і Телегіну Поліну, учениць 1-В класу, з перемогою в міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» (розділ «Образотворче мистецтво», молодша вікова група).

Бажаємо творчих успіхів і перемог у майбутньому!

Наука в Херсонській гімназії №20 має унікальну можливість нарощувати свій потенціал завдяки залученню до неї талановитої молоді, адже шлях  України до об’єднаної Європи має торувати, передусім, інтелектуальна молодь. Саме з цією метою учні-члени наукового  гімназійного товариства імені Євгена Тарле  брали участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та вибороли перемогу.

2018/2019 н.р. – надзвичайно насичений період у житті Херсонської гімназії №20: час успішного навчання й великих перемог в учнівських предметних олімпіадах. Цьогоріч найрозумніші, творчі й амбітні гімназисти подолали складні випробування й вибороли 54 призових місця у  IІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 11 базових дисциплін.

У листопаді 2018 року визначено кращих знавців українського слова ІІ етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.