Перші весняні дні принесли кожному з нас тепло в серця й душі, а ще й - радість і гордість за досягнення обдарованих гімназистів, які успішно подолали непрості випробування обласного рівня Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У січні 2019 року в м. Вінниця пройшов Чемпіонат України серед молоді та юнаків із шашок-100. У турнірі взяли участь 13 областей України. Херсонську область представляв учень 3-В класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради Філенко Артем, який став бронзовим призером із класичної та срібним із блискавичної ігор серед юнаків до 10 років. Своїм успішним виступом Артем здобув право представляти Україну на чемпіонаті Європи.

Щиро вітаємо Єтерську Єлизавету і Телегіну Поліну, учениць 1-В класу, з перемогою в міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» (розділ «Образотворче мистецтво», молодша вікова група).

Бажаємо творчих успіхів і перемог у майбутньому!

Наука в Херсонській гімназії №20 має унікальну можливість нарощувати свій потенціал завдяки залученню до неї талановитої молоді, адже шлях  України до об’єднаної Європи має торувати, передусім, інтелектуальна молодь. Саме з цією метою учні-члени наукового  гімназійного товариства імені Євгена Тарле  брали участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та вибороли перемогу.