Доброю традицією в Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова є проведення предметних тижнів. Із 21 по 25 лютого почався Тиждень початкових класів «Подорож океаном рідної мови». Були сплановані різноманітні цікаві й творчі заходи, присвячені Міжнародному дню рідної мови. Але…через війну, підступне вторгнення Росії на нашу українську землю, ми, учителі та учні гімназії, втратили можливість опрацювати заплановане до кінця. Проте маємо що показати світові за 3 дні тематичного тижня. Відчуйте, скільки любові до рідної мови продемонстрували маленькі гімназисти.

Слово  «конфлікт» у більшості з нас асоціюється з агресією та суперечками. Уважається, що конфліктів краще уникати або одразу ж розв’язувати. Але насправді, конфлікт є також і ресурсом, який допомагає переоцінювати ситуації та розвиватися як окремій особистості, так і колективу.

Сучасний освітній процес в Україні, особливо в умовах дотримання протиепідемічних заходів, вимагає від учителів постійного вдосконалення власної педагогічної майстерності, спрямованої на налагодження більш міцного взаємозв’язку в режимі онлайн. Саме тому в Херсонській гімназії №20 27 жовтня 2021 року відбувся практикум для педагогів «Використання  гаджетів як інструменту Smart – технологій на уроках фінансової грамотності та інформатики». Мета заходу – опанувати технологічні можливості гаджетів – телефонів, ноутбуків, планшетів – для урізноманітнення роботи із вивчення будь-яких навчальних предметів, а також вирішення фінансових питань у сучасному цифровому світі.

Нещодавно в Херсонській  багатопрофільній гімназії №20 під керівництвом заслуженого вчителя України Кумейської Наталії Василівни учні 5(9)-В класу провели інтегрований літературно-музичний квест, присвячений 150-річниці від дня народження видатного українського новеліста Василя Стефаника, який головною справою свого життя обрав жертовну письменницьку працю, у міру свого таланту й сил збагатив і примножив здобутки української літератури.

Успішний учитель – той, що прийшов у школу за покликом душі, проявляє до дітей любов, яка складається з безлічі кришталиків, великих і малих, сторонньому майже непомітних. Справжньому і неповторному вчителю притаманні захоплення професією, людяність, чесність, любов до рідного народу.