Флаг України

Мрії стають реальністю, коли думки перетворюються на дії.

Д.А. Антонова

Для того, щоб розкрити творчі здібності учнів, поглибити їх знання про працю, мистецтво, згідно з планом був  проведений  тиждень вчителів художньо – естетичного циклу з 17.12 – 21. 12.

Педагогічний колектив Херсонської гімназії №20 у 2018-2019 н.р. плідно працює над основним завданням - дбайливо та всебічно ростити таланти, максимально долучаючись до стратегії, що задекларована в гімназійному статуті. Саме тому з 03 по 12 грудня проводився Тиждень науки, під час якого традиційно підводяться підсумки наукової діяльності педагогів та гімназистів, визначається сучасний стан і розробляються подальші шляхи розвитку інноваційної діяльності гімназії із залученням наукової еліти херсонських вишів.

29 жовтня 2018 року в Херсонській гімназії №20 імені Бориса Лавреньова було проведено практикум «Технологія тестового контролю знань щодо підготовки гімназистів до ЗНО – 2019 у рамках Концепції розвитку освіти» для вчителів-предметників, які викладають у 10 – 11 класах.

Для кожної людини перший учитель – як початок шляху, як перший відбиток у дитячій душі. Нехай час обдарує тебе іншими, більш цікавими й визнаними вчителями, але він назавжди залишиться тим маленьким далеким вогником, що світив тобі на початку шляху.

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.