За традицією на початку навчального року із 15 по 18 жовтня в Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова було проведено тиждень початкової школи. Із першого дня молодші школярі занурилися в круговерть подій. Розпочався  тиждень креативно – із квесту «Подорож у Країну знань». Діти із захопленням виконували творчі завдання, виразно читали, емоційно переказували, розповідали, висловлювали свої думки. Скільки цікавих головоломок, ребусів та кросвордів розгадали учні, щоб  дістатися острова  скарбів.

Українська ніч- в Шевченка віршах,
у творах Гоголя і Маковея.
Кожна ніч ця- неповторна, інша.
Кожен день розпочинаєм з неї.
Маркевич Ярослав,
учень 5-Б класу

18 квітня 2019 року в гімназії №20 був проведений семінар для вчителів зарубіжної літератури міста та області - слухачів курсів підвищення кваліфікації ХАНО. План роботи передбачав практичну частину, а саме: Омельян Олена Миколаївна, провідний педагог навчального закладу, поділилася з гостями досвідом роботи щодо формування культурологічної компетентності на уроках зарубіжної літератури. Педагог провів майстер-клас із упровадження інтерактивних і комп’ютерних технологій у 5-Б класі з теми “ М. Гоголь. Уривок «Чи знаєте ви українську ніч?» із повісті «Травнева ніч або Утоплена». Зорові та звукові деталі в описі. Створення поетичної картини ночі в різних видах мистецтва”.

Ось і минув березень – перший  місяць весни. Настав квітень — той період, коли весна впевнено вступає у свої права. Тож недарма у квітні так багато знаменних дат, присвячених природі: це і  Міжнародний день птахів, Усесвітній день здоров’я, Усесвітній день авіації та космонавтики, День довкілля,  Міжнародний день Землі. Тому саме у квітні традиційно проводиться Тиждень природничих дисциплін, який став для учнів справжнім святом  науки, творчості та креативності.

10 квітня 2019 року в гімназії №20 був проведений практичний семінар для вчителів хімії і біології міста та області. Кулінич Інна Іванівна, учитель біології та основ здоров‘я, лауреат конкурсу «Учитель року-2019»,  поділилася з гостями власним досвідом роботи щодо формування здоров’язберігаючих компетенцій в учнів на уроках основ здоров‘я.

Уже традиційно в березні  в нашій гімназії урочисто пройшов Тиждень української мови, зарубіжної та української літератур.