Українська ніч- в Шевченка віршах,
у творах Гоголя і Маковея.
Кожна ніч ця- неповторна, інша.
Кожен день розпочинаєм з неї.
Маркевич Ярослав,
учень 5-Б класу

18 квітня 2019 року в гімназії №20 був проведений семінар для вчителів зарубіжної літератури міста та області - слухачів курсів підвищення кваліфікації ХАНО. План роботи передбачав практичну частину, а саме: Омельян Олена Миколаївна, провідний педагог навчального закладу, поділилася з гостями досвідом роботи щодо формування культурологічної компетентності на уроках зарубіжної літератури. Педагог провів майстер-клас із упровадження інтерактивних і комп’ютерних технологій у 5-Б класі з теми “ М. Гоголь. Уривок «Чи знаєте ви українську ніч?» із повісті «Травнева ніч або Утоплена». Зорові та звукові деталі в описі. Створення поетичної картини ночі в різних видах мистецтва”.

Ось і минув березень – перший  місяць весни. Настав квітень — той період, коли весна впевнено вступає у свої права. Тож недарма у квітні так багато знаменних дат, присвячених природі: це і  Міжнародний день птахів, Усесвітній день здоров’я, Усесвітній день авіації та космонавтики, День довкілля,  Міжнародний день Землі. Тому саме у квітні традиційно проводиться Тиждень природничих дисциплін, який став для учнів справжнім святом  науки, творчості та креативності.

10 квітня 2019 року в гімназії №20 був проведений практичний семінар для вчителів хімії і біології міста та області. Кулінич Інна Іванівна, учитель біології та основ здоров‘я, лауреат конкурсу «Учитель року-2019»,  поділилася з гостями власним досвідом роботи щодо формування здоров’язберігаючих компетенцій в учнів на уроках основ здоров‘я.

Уже традиційно в березні  в нашій гімназії урочисто пройшов Тиждень української мови, зарубіжної та української літератур.

У березні вчителі інформатики гімназії Ткачишина Ірина Павлівна, Філенко Андрій Миколайович, члени динамічної групи «Інноваційні освітні технології», провели майстер-клас для педагогів гімназії щодо впровадження емпаурмент-педагогіки, хмарних технологій  у навчально-виховному процесі.