У березні вчителі інформатики гімназії Ткачишина Ірина Павлівна, Філенко Андрій Миколайович, члени динамічної групи «Інноваційні освітні технології», провели майстер-клас для педагогів гімназії щодо впровадження емпаурмент-педагогіки, хмарних технологій  у навчально-виховному процесі.

Якщо ви розмовляєте з людиною її мовою, то слова досягають серця.
(Нельсон Мандела)

Щорічно на початку ІІ семестру у гімназії проходить Тиждень методичного об’єднання вчителів іноземних мов, мета якого – проявити професіоналізм педагогів та залучити дітей до низки цікавих заходів, пов’язаних із англійською та німецькою мовами, їх практичного застосування в сучасних реаліях, виховання громадянина світу.

З 18 по 22 лютого в гімназії пройшов тиждень математики та інформатики. Упродовж тижня використовувалися різні прийоми й форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів. Були проведені заходи, що вражали різноманітністю, яскравістю та оригінальністю.

06 лютого  2019 року до  нашого закладу не вперше завітали навчатися  багато педагогів з Херсонської області та міста у найдосвідченішого, креативного вчителя біології гімназії Грянко Ірини Анатоліївни, яка поділилася досвідом роботи з теми: «Упровадження інноваційних технологій в освітньому процесі як ефективний засіб підвищення інтересу  до науково-дослідницької діяльності».

З метою активізації пізнавального інтересу учнів до історії та правознавства, формування національно свідомої особистості, виховання активної громадянської позиції, рис патріотизму, релігійної та національної терпимості з 28 січня по 1 лютого 2019 року в гімназії пройшов тиждень історії та правознавства. Учні поринули в цікавий та захоплюючий світ «історичного» життя, торкнулися до сивої давнини, поринули в героїчне минуле і згадали творців історії.