Флаг України

Педагогічний колектив Херсонської гімназії №20 у 2018-2019 н.р. плідно працює над основним завданням - дбайливо та всебічно ростити таланти, максимально долучаючись до стратегії, що задекларована в гімназійному статуті. Саме тому з 03 по 12 грудня проводився Тиждень науки, під час якого традиційно підводяться підсумки наукової діяльності педагогів та гімназистів, визначається сучасний стан і розробляються подальші шляхи розвитку інноваційної діяльності гімназії із залученням наукової еліти херсонських вишів.

Ось і пролетіло довгоочікуване літо, яке для нас завжди є періодом цікавого відпочинку, душевного й фізичного оновлення. І ми з упевненістю можемо сказати, що ці канікули запам'яталися нам найбільше. Адже 10 днів серпня провели в літній школі МАН (філологічний напрям). Спочатку ідея поїхати туди не здавалася нам вдалою, проте цікавість взяла гору, і 6 серпня ми потрапили в осередок юних науковців. Так почалася наша невеличка літня пригода, яку тепер згадуємо з особливим теплом.

Реалії сучасного життя вимагають від кожної людини ініціативності, конкурентноспроможності, здатності досягати гуманістичних цілей, уміння керуватися високими естетичними ідеалами. Кроком до втілення цієї мети є Тиждень науки в Херсонській гімназії №20 – надзвичайно актуальний і ретельно спланований комплекс наукових заходів, що традиційно щороку відбуваються в нашому навчальному закладі.