Херсонська багатопрофільна гімназія №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради – загальноосвітній навчальний заклад, у структурі якого функціонують:

• спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов;
  • гімназія – навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням математики, біології, хімії, української мови.

Триступенева структура гімназії забезпечує рівний доступ до якісної освіти дітям молодшого шкільного віку, наступність та перспективність у наданні освітніх послуг у школах І, ІІ та ІІІ ступенів, науково-теоретичну, гуманітарну, загальнокультурну підготовку обдарованих та здібних дітей.

Мова навчання – українська.

У гімназії запроваджено поглиблене вивчення української мови, математики, біології, хімії. Поглиблена підготовка учнів досягається в результаті вивчення спеціальних курсів, факультативів, курсів за вибором, а також відвідування занять у клубах, студіях, гуртках, творчих об’єднаннях, товариствах тощо, проводиться пошукова і навчально-дослідна робота учнями й учителями.

Профільне навчання в старшій школі здійснюється за напрямами: філологічним (українська філологія), природничо-математичним (математичний, хіміко-біологічний).

Адміністрація гімназії

Педагогічний колектив