Флаг України

Хто живе в Антарктиді – пінгвіни чи білі ведмеді? Чому вона вкрита кригою і скільки років українці досліджують цей континент? Національний антарктичний науковий центр провів онлайн-зустріч полярників зі станції «Академік Вернадський», до якої долучилися учні 1(5)-Г класу. Євген Дикий, керівник НАНЦ, показав короткі 10 хвилинні відео, завдяки яким діти дізналися, які геолого-геофізичні, гідрометеорологічні та океанографічні дослідження проводять українські науковці. Розповіді про життя пінгвінів і роботу полярників захопили слухачів, тим самим розваживши та покращивши усім настрій.

Доброю традицією в Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова є проведення предметних тижнів. Із 21 по 25 лютого почався Тиждень початкових класів «Подорож океаном рідної мови». Були сплановані різноманітні цікаві й творчі заходи, присвячені Міжнародному дню рідної мови. Але…через війну, підступне вторгнення Росії на нашу українську землю, ми, учителі та учні гімназії, втратили можливість опрацювати заплановане до кінця. Проте маємо що показати світові за 3 дні тематичного тижня. Відчуйте, скільки любові до рідної мови продемонстрували маленькі гімназисти.

Шевченківські дні стали невід’ємною частиною життя свідомого українства всього світу. Тож і в Херсонській гімназії №20 цьогоріч учні віддали шану Великому Кобзарю, а саме: стали учасниками низки заходів, спланованих учителями української мови і літератури.

Сьогодні важливе свято для нашої країни! 16 лютого Президентом України оголошено Днем єднання. О 10:00 на подвір’ї Херсонської гімназії №20 зібралися всі педагоги, які в урочистій обстановці виконали Гімн України, майоріли синьо-жовті прапори та стрічки. У соціальних мережах ми приєднуємося до челенджу #UAразом.

21 століття – період розквіту інноваційних технологій, коли роботи замінюють людину на робочих місцях, а освоєння космосу – не мрія, а реальність. З екранів телевізорів тільки й чути про наслідки глобального потепління – пожежі, повені, вимирання цілих видів тварин. А скільки людських трагедій? Можна жити, не думаючи наперед, але ми, учні гімназії №20 імені Бориса Лавреньова, сподіваємося, що наше суспільство здатне побудувати чудове майбутнє. Тому й намагаємося бути соціально та екологічно свідомими. А проявляється це в активній участі в благодійних акціях.