Не кожного дня до нашої гімназії приходять гості, але сьогодні – виняток, адже ми, члени учнівського парламенту Херсонської гімназії №20, зустріли у стінах оновленого Народного музею заступників із виховної роботи міста Херсона та області, які саме зараз проходять курсову перепідготовку на базі Херсонської академії неперервної освіти.

9 листопада Україна врочисто святкує День української писемності та мови. Мови наших улюблених письменників – Тараса Григоровича Шевченка та Івана Яковича Франка. Мови, коріння якої сягає глибини віків. І саме 9 листопада ми вшановуємо пам'ять Преподобного Нестора Літописця – автора славнозвісної «Повісті минулих літ», із якого власне й розпочалась наша писемність.

07.11.2018 учнів 8-Б класу Херсонської гімназії №20 гостинно зустріли на приватному підприємстві з виробництва косметики та побутової хімії «Інтер Склад». Екскурсію провів особисто Юрій Рожков, засновник та лідер громадської платформи "Добро переможе".

У фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаємося ж, брати мої!», присвяченому пам’яті генія українського народу Тарасу Шевченко, журі під головуванням Ковальчука О.В. – проректора з наукової роботи Національної академії образотворчого мистецтва й архітектури, члена Національної спілки художників України у номінації «декоративно-прикладне мистецтво» за роботу «Великдень» (петриківський розпис, гуаш) перемогу присудило учениці Херсонської гімназії №20 та дизайн-ліцею Херсонської міської ради Власенко Анастасії Вікторівні (викладач - Романюк Н.В., директор - Сліпіч П.А.)