Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 16 травня у гімназії № 20 відбувся День цивільного захисту.

24 квітня члени учнівського самоврядування Херсонської гімназії №20 взяли участь у VІІІ форумі президентів освітніх закладів міста Херсона «Шляхи удосконалення учнівського самоврядування» на базі Палацу дитячої та юнацької творчості . До заходу також долучилися члени Міського учнівського парламенту та президенти шкільних органів самоврядування у супроводі педагогів-організаторів.

23 квітня 2019 року у стінах Херсонського національного технічного університету при факультеті міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу учні нашої гімназії взяли участь в інтелектуальній грі-вікторині «Битва інтелектів», присвяченій 60-річчю Херсонського національного технічного університету.

Ви були неперевершені!

Нещодавно, я, Мамрак Олександра, учениця 10-В класу стала учасником Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференцію учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій народ" та поїхала в Харків на захист своєї роботи.

Харків мене просто вразив, адже це науковий та адміністративний центр України.