2017 рік - щедрий на перемоги для обдарованої молоді Херсонської гімназії №20

Щиро вітаємо переможців ІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка: Гуськову Крістіну, ученицю 8-В класу, яка виборола І місце; Квашу Мирославу, ученицю 5-А класу, яка посіла ІІ місце, та гімназистів, які посіли ІІІ місця - Злидник Дар’ю, ученицю 10-В класу, Луковську Юлію, ученицю 11-В класу, Годованюк Михайла, учня 7-Б класу, Лисенко Надію, ученицю 6-Б класу.

У рамках Місячника героїко-патріотичного виховання «Я – твій син, Україно» та з нагоди Дня Збройних Сил України 6 грудня на базі Народного музею історії гімназії пройшла профорієнтаційна зустріч учнів 11-х класів з офіцером відділу військового обліку та бронювання Херсонського обласного військового комісаріату Архіповим І. В.

Мала академія наук – загальнодержавний науковий проект й освітня система, що забезпечує організацію й координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє підвищенню наукового потенціалу країни.

Незвичайною, веселою та креативною видалася воєнізована гра-естафета «Десант, уперед!» для учнів 1(5)-х класів, яка проходила в гімназії в рамках Місячника героїко-патріотичного виховання «Я – твій син, Україно» та з нагоди Дня Збройних Сил України.

Приємно, коли навіть осінній дощ не заважає робити добрі справи. Міністерство екології учнівського самоврядування Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова продовжило загальногімназійну акцію «Дахи для птахів».

Создание сайтов

Hosting Ukraine