Ви були неперевершені!

Нещодавно, я, Мамрак Олександра, учениця 10-В класу стала учасником Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференцію учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій народ" та поїхала в Харків на захист своєї роботи.

Харків мене просто вразив, адже це науковий та адміністративний центр України.

У Херсонській багатопрофільній гімназії№20 продовжуються профорієнтаційні заходи. Тільки-но почався ІІ семестр, як гімназисти вже були запрошені на приватне підприємство  з виробництва косметики та побутової хімії «Інтер Склад». Екскурсію провів особисто Юрій Рожков, засновник та лідер громадської платформи "Добро переможе". Саме там учням продемонстрували сучасну організацію роботи складів, комп’ютеризовану систему обліку товарів. Гімназисти мали змогу навчитися керувати навантажувачем, на власні очі побачили виробництво рідкого мила, очищеної води і навіть виробництво пластикових ємностей для побутової хімії.

У нашій гімназії не пройшов, а просто відгримів Тиждень кольорової форми. Це було яскраво та неперевершено! Кожен день - новий колір, перша п’ятихвилинка уроку присвячена значенню кольорів: перегляд відеороликів, презентацій, а на перервах – учні та колектив гімназії №20 загадували  кольорові бажання та заповнювали  «веселку мрій»!

Загрозу життю та здоров’ю людини можуть зчинити різні ситуації. Це і дорожній рух, і пожежі, і стихійні лиха, і сама людина. Саме тому 8 лютого 2019 року з метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок із дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань гарантування безпечної життєдіяльності учнів у  Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова було проведено інтерактивний тематичний захід «Приборкання вогню».