Віртуальній реальності притаманні свої плюси й мінуси. Існування кібернебезпек є настільки ж реальним, як і користь, задоволення, які отримують користувачі Інтернет-ресурсів.

З родини йде життя дитини… А якщо в ній дбають про здоров`я – це чудово!

Мрії стають реальністю, коли думки перетворюються на дії.

Д.А. Антонова

Для того, щоб розкрити творчі здібності учнів, поглибити їх знання про працю, мистецтво, згідно з планом був  проведений  тиждень вчителів художньо – естетичного циклу з 17.12 – 21. 12.

Педагогічний колектив Херсонської гімназії №20 у 2018-2019 н.р. плідно працює над основним завданням - дбайливо та всебічно ростити таланти, максимально долучаючись до стратегії, що задекларована в гімназійному статуті. Саме тому з 03 по 12 грудня проводився Тиждень науки, під час якого традиційно підводяться підсумки наукової діяльності педагогів та гімназистів, визначається сучасний стан і розробляються подальші шляхи розвитку інноваційної діяльності гімназії із залученням наукової еліти херсонських вишів.

7 грудня 2018 року першачки Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради отримали не тільки ігровий набір «Lego play box», але й цікавий дидактичний матеріал: математичні планшети, палички Кюінзера та з’єднувальні математичні кубики, які сприяють розвитку логічного мислення маленьких учнів.