Учні Херсонської гімназії №20 взяли участь в благодійній акції «День людей похилого віку». Близько 134 пакунки з продуктами харчування, речами особистої гігієни, ліками були передані Товариству Червоного хреста Суворовського району, ветеранам педагогічної праці. Дякуємо учнівському, батьківському колективам гімназії за допомогу тим, хто її потребує.

4 жовтня, у переддень Дня вчителя, до Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради завітали молоді класні керівники, які саме зараз проходять курсову перепідготовку на базі Херсонської академії неперервної освіти.

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

13 вересня 2018 року відбулася урочиста подія – на історичній будівлі Херсонської гімназії №20 встановлено меморіальну дошку на честь великого ізраїльського дипломата, першого в історії Ізраїлю міністра закордонних справ та другого прем’єр-міністра держави Моше Шарета.

Міністерством освіти і науки затверджено нові методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів перших класів. Це описова модель, що дозволяє оцінювати учнів в умовах компетентнісного навчання. До цього в Україні практики такого оцінювання не було.