З 29 травня по 16 червня 2017 року на базі Херсонської багатопрофільної гімназії №20- імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради функціонує пригімназійний табір відпочинку «Дніпрова хвиля».

Кожного дня вихованці табору, учні 1-8-х класів, відвідують різноманітні екскурсії, беруть участь у походах та творчих зустрічах та просто відпочивають на березі Дніпра та морському узбережжі. Але все це краще побачити!

17 травня на полігоні військової частини А1836 за м. Олешки Херсонської області гімназисти склали залік з навчальної стрільби із автомата Калашникова.

16 травня на базі гімназії відбулися заходи з військово-патріотичного виховання, на яких гімназисти склали заліки зі стройової підготовки, спорядження магазина автомата Калашникова, виконали комплексну силову вправу тощо.

15 травня розпочалися триденні навчально-польові збори з допризовної підготовки, у яких взяли участь юнаки 11-х класів гімназії. Вони склали на базі школи №27 заліки із прикладної фізичної підготовки: біг 100 м, підтягування на перекладині, згинання та розгинання рук в упорі на брусах, метання навчальної гранати Ф-1 та інше.

На батьківщині Т. Шевченка та Б. Хмельницького, у м. Черкаси, з 3-5 травня відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування «З Україною в серці».

Уже у вдруге за навчальний рік велика честь представляти Херсонщину була надана мені, Масонову Олексію, учню 10-Б класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова, заступнику голови Міського учнівського парламенту (далі – МУП), члену комісії з питань екології МУП, президенту гімназійного парламенту та педагогу-організатору гімназії №20 Соляник Катерині Володимирівні.

Создание сайтов | Изучение чешского языка

Hosting Ukraine