19 лютого 2020 в гімназії №20 було проведено науково-практичний семінар для вчителів біології міста за темою «Методичні рекомендації щодо якісної підготовки учнів до ЗНО з біології».

19 лютого 2020 року гімназія гостинно відчинила двері молодим учителям української мови і літератури міста, з якими за круглим столом було обговорено питання про роботу з обдарованими та здібними учнями. Досвідом роботи з талановитою молоддю поділилися учителі Чаловська М. В. та Кумейська Н.В., які однозначно стверджували, що творчий тандем учителя й учня потрібно розвивати ще змалечку. Таку роботу щодо пошуку талановитої дитини педагоги починають уже з 5 класу й проводять у системі. Це дає змогу в старших класах працювати з такими учнями, які визначилися, що їм до душі, що вони можуть, у якій галузі хочуть себе випробувати й реалізувати в майбутньому.

Одним із завдань сучасної шкільної освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації, а навчити цьому - головне завдання вчителів історії та правознавства.

Творчістю Тараса Шевченка я зацікавилася давно. Мені подобалися поезії генія української нації. Усвідомила, якою великою і святою була любов Кобзаря до України. Його непохитна віра й надія в її духовне, національне й соціальне відродження, його мрії про щасливе майбуття землі української були такі сильні й глибокі, що їх не зламали ані терор, ані заслання та поневіряння.

Відомо, що позакласна робота  з іноземних мов  є частиною освітнього процесу. Одним із найцікавіших та ефективніших видів масової форми  роботи є постановка п’єс і конкурси юних читців іноземними мовами. Підготовка та проведення їх сприяє розширенню світогляду здобувачів освіти, підвищенню зацікавленості та художніх здібностей, почуття колективізму, прищеплює любов до праці, виховує учнів у дусі патріотизму та  удосконалює мовленнєві навички.