Для відповідності, краси і здоров'я потрібна не тільки освіта
в області науки і мистецтва, але і заняття
протягом всього життя фізичними вправами, гімнастикою.
Платон

У сучасних умовах усебічний і гармонійний розвиток є не тільки бажаним, а й життєво необхідним. Тому фізичний гарт є невід'ємною складовою розвитку людини. Одним із напрямків, який впливає на стан здоров'я, є активно-спортивний спосіб життя, який має особливе значення для гімназистів.

Літо - найвеселіша для дітей пора року, адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги та зустрічі. Стільки всього дивовижного можна побачити, навчитися та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати. Де ще дитина буде почувати себе вільною, незалежною та водночас активною та потрібною, як не в період літніх канікул у позаміському таборі?

МАН знову зібрав друзів

Другий рік поспіль ми, учні Херсонської гімназії №20, вихованки комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді секції «Основи науково-дослідницької діяльності» (керівник Чаловська М.В.), узяли участь у роботі літньої школи МАН. Гостинно цього року юних науковців Херсонщини зустрів дитячий оздоровчий комплекс «Крилатий» у селі Красному Скадовського району. Миттю пролетіли 10 днів, коли ми не лише відпочивали, а й поглиблювали свої знання з профільних предметів, удосконалювали вміння й навички щодо дослідницької діяльності.

Лідери гімназії № 20 в таборі «Міста Успішних Підлітків»

Уперше за 11 років існування Міського учнівського парламенту, лідери відпочивали в цілодобовому таборі на морі, де були створені комфортні умови для перебування дітей. За результатами таємного анкетування 100% лідерів відзначили, що їм сподобалися в цілому організація життя в таборі, харчування, тематична робота в загонах відповідно до обраного профілю, тренінги психолога, розважальні та пізнавальні заходи, мікроклімат у загонах, реалізація корисної справи для табору. Херсонську багатопрофільну гімназію № 20 ім. Бориса Лавреньова представляли на високому рівні 3 учні: Масонов Олексій, Комарова Анастасія та Пономаренко Меланія.

У рамках Місячника попередження дорожньо-транспортного та побутового травматизму «Увага! Діти на дорозі!» та Місячника безпеки життєдіяльності «Збережи здоров’я та й на все життя» в Херсонській багатопрофільній гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради у 3(7)-А класі (класний керівник Ярошак О.О., староста Павлова Марія) спільно зі старшим інспектором відділу ювенальної превенції УПД ГУНП Сікальчуком А.М. пройшов тренінг «Моя безпечна дорога до гімназії». Учні згадували знаки дорожнього руху, повторювали правила переходу, безпечної їзди на велосипеді, заповнювали маршрутні листи.

Создание сайтов

Hosting Ukraine