Флаг України

Херсонська гімназія №20 успішно розпочала навчальний  рік. Педагоги нашого навчального закладу беруть активну участь у професійних конкурсах, зокрема в міському конкурсі «Professional-fest - 2020».

Загалом у конкурсі брали участь молоді педагоги закладів освіти міста (48), які мають педагогічний стаж роботи до 5 років. Учасники представляли на розгляд журі по дві роботи: відеопрезентацію «Формула успіху» та відеозапис «Сучасний урок».

У номінації «Загальна середня освіта» переможницею (І місце) стала Турова Ілона Сергіївна, учитель фізики Херсонської багатопрофільної гімназії №20. ІІІ місце в номінації «Початкова школа» посіла Поліновська Єлизавета Юріївна, учитель початкових класів нашої гімназії.

Педагоги у відеопрезентації демонстрували власний досвід роботи в гімназії, розповіли про захоплення та інтереси. Тож у цьому випробуванні вчителі представили креативні та оригінальні матеріали, високо оцінені журі. Відеозаписи основної частини уроку виявили високий рівень професійної компетентності, технологічної та комунікативної культури, основні ідеї власної системи роботи, її індивідуальність.

Щиро вітаємо наших педагогів із перемогою, що, сподіваємося, стане гідним стартом для подальших професійних успіхів. Висока результативність – також свідчення злагодженої роботи з наставництва, методичної роботи та організаційної підтримки молодих учителів у Херсонській гімназії №20.