/*снег*/

П'ятниця в Херсонській гімназії №20 видалася напрочуд цікавою та креативною. Наші гімназисти не залишаються осторонь сучасних трендів, тому в рамках Тижня самоврядування був оголошений Pajama day, що допоміг насолодитися останнім робочим днем тижня!

Осінні канікули – пора, на яку чекає кожен учень, адже це чудова нагода відпочити та насолодитися останніми теплими днями. На жаль, через карантинні обмеження можливості подорожувати та побачити нові місця немає, але  для учнів Херсонської багатопрофільної гімназії №20  було організовано насичене дозвілля та  проведено низку заходів.

До Великодніх заходів долучилися всі класні колективи нашої гімназії, передавши через військового волонтера Наталію Бреус більше 100 пасок для бійців української армії. Діти побажали солдатам миру, злагоди та добробуту.

24 квітня члени учнівського самоврядування Херсонської гімназії №20 взяли участь у VІІІ форумі президентів освітніх закладів міста Херсона «Шляхи удосконалення учнівського самоврядування» на базі Палацу дитячої та юнацької творчості . До заходу також долучилися члени Міського учнівського парламенту та президенти шкільних органів самоврядування у супроводі педагогів-організаторів.

«Якщо вчитель має тільки любов до справи, він буде добрим учителем». Якщо вчитель відчуває тільки любов до учня, як батько, мати, він буде кращим за того вчителя, який прочитав усі книжки, але не відчуває любові ні до справи, ні до учня. Якщо вчитель поєднує в собі любов і до справи, і до учнів, він – досконалий учитель“, – писав Л. Толстой. Щаслива та людина, якій Бог подарував справжнього наставника.