Найбільше лайків збирають пости про екологію. Блогери пишуть про сортування сміття, альтернативні джерела енергії та повторне використання ресурсів. Здається, на людей, які досі користуються одноразовими пакетами та пластиковими трубочками, скоро дивитимуться, як на динозаврів.

Херсонська багатопрофільна гімназія №20 – один із найпрестижніших навчальних закладів міста, робота якого спрямована на розвиток, збереження та примноження потенційного національного багатства – обдарованих і талановитих дітей, майбутньої інтелектуальної еліти України. Ця клопітка робота покладена на плечі педагогічного колективу – небайдужих та непересічних особистостей, щоденна праця яких – прояв компетентності та фаховості, створення та вдосконалення власних технологій, методик, що відповідають сучасним освітнім стандартам і допомагають іти в ногу з часом.

Спадок, який створив Тарас Шевченко понад 2 століття тому, став джерелом натхнення для багатьох сучасних митців. Завдяки креативному підходу та свіжому погляду, безліч текстів, образів, картин Кобзаря отримали друге життя у 21 столітті. Тому 207-й день народження Шевченка – це привід не лише вшанувати пам'ять великого Кобзаря, але й згадати творчість, яка не втрачає своєї актуальності в наші дні.

Українська – це модно!
Українська – це круто!
Єдиній і рідній мові – бути!

Під таким девізом з 22 по 25 січня 2021 року пройшов мовознавчий челендж «Український гравікон» серед учнів початкової школи гімназії, який було проведено до Міжнародного дня рідної мови. Цей захід спрямований на розширення, поглиблення й вдосконалення знань учнів з української мови.