Перше вересня! День знань! Як ми всі чекали цього дня! Батьки, учні, учителі. Хотілося усмішок, щастя, гарного настрою. А тому колектив Херсонської гімназії №20 із радістю підтримав пропозицію учнів та їх батьків привітати зі святом ветеранів педагогічні праці, які вже на заслуженому відпочинку. Це люди, на яких ми завжди рівняємося, які для нас є взірцем у всьому, бо й зараз разом із нами: підтримують добрим словом, мудрою порадою.

За сумлінну працю, професіоналізм та педагогічну майстерність, вагомий унесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, активну громадську позицію колектив гімназії нагороджено почесною грамотою Херсонської обласної державної адміністрації (Наказ від 24.06.2020 №101)