Карантинні заходи щодо запобігання захворюванням, викликаним короновірусом COVID-19 змусили освітян та батьків працювати дистанційно й 24/7. У період карантину гімназія перейшла на нову форму навчання, аби створити безпечні умови для своїх учнів. Проте це не свідчить про відсутність занять та інших необхідних для повноцінного освітнього процесу заходів. Так для дистанційного навчання гімназистів було створено групи в месенджері Viber, Telegram, Zoom, де вони мають змогу оперативно отримувати інформацію й активно спілкуватися в групах. Наразі карантин має дві сторони: світла – це те, що зараз 2020 рік і ми маємо величезні ресурси для розв'язання цієї проблеми, темна – побоювання батьків щодо можливостей опанування знань у новому режимі. Це онлайн-платформи для дистанційного навчання, багаточисельні лінгвістичні портали, телебачення, сучасні мобільні додатки та технології, які дозволяють "на ходу" мати доступ до інформації в будь-який час і в будь-якому зручному для отримувача місці.

Яскраву весну з нетерпінням чекають усі творчо обдаровані діти загальноосвітніх навчальних закладів, щоб продемонструвати свої таланти на фестивалях, конкурсах, змаганнях, які традиційно проводяться з метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, популяризації дитячого мистецтва, пошуку й підтримки обдарованих дітей.

Щоб берегти землю, природу,
Треба її полюбити,
Щоб полюбити, треба пізнати.
Пізнавши – неможливо не полюбити.
М. Пришвін

На уроках природознавства учні початкових класів дізнаються багато цікавої та важливої інформації про повітря.  Ми звикли, що воно нас оточує, за нього не треба платити гроші.  Ми, навіть, не замислюємось над тим, що дихаємо. Але ж без повітря людина не проживе і кількох хвилин!