Педагоги Херсонської гімназії №20 у  непрості для України часи не лише самовіддано виконують свої професійні обов’язки, а й підвищують власну кваліфікацію. Так учитель фізики Надєєва Катерина Володимирівна пройшла дистанційне навчання за програмою ONLINE Ukrainian Teacher Programme й отримала звання Почесного посла науки ЦЕРН в Україні.

«Небо - це щоденний хліб наших очей», - писав Ральф Уолдо Емерсон, відомий американський есеїст, поет і філософ, один з найвидатніших мислителів і письменників США.

Виховна робота – це той аспект формування учнівської особистості, який просто не можна відкласти на потім. Навіть дистанційне навчання не може стати перепоною для проведення заходів, які допоможуть гімназистам сформувати правильні цінності та всебічно розвиватися.

30 березня соціальний педагог Херсонської гімназії №20 Юлія Скачок  провела для учнів міста онлайн заняття на тему "Нейрографіка: малюємо щасливі спогади".

24 лютого розділило наше життя навпіл. До – були радість, щастя, щоденна насичена робота, змістовне навчання, прогулянки на природі, плани та мрії. Після – страх, ізоляція, вибухи в рідному місті та в новинах, паніка, сум, невизначене майбутнє. Але з ними прийшли й сила, мужність, бажання творити щасливе майбутнє! А для цього важливо докласти зусилля для подолання розпачу.