Учнівське самоврядування – нелегка й водночас цікава справа. Саме вона дає дітям змогу відчути себе справжніми господарями гімназії й разом із тим зрозуміти, наскільки це важливо – вміти організовувати роботу, брати на себе відповідальність, приймати рішення.

Учні та батьки Херсонської багатопрофільної гімназії №20 узяли активну участь у VI Всеукраїнській благодійній акції «Happy Гав для Сірка». Члени гімназійного самоврядування відвідали притулок для тварин «Чотири лапи» із метою передачі зібраних речей: корму та іграшок. Помітивши гостей, собачки неймовірно зраділи. Кожний намагався привернути увагу людей: одні голосно гавкали, інші метушливо бігали вольєром, завзято розмахуючи хвостом, а деякі навіть стрибали.

Гімназійна родина разом зі всією Україною відзначила День Гідності та Свободи. У Народному музеї історії діє постійний тематичний розділ «Незламні духом», який ушановує пам’ять героїв, що виборювали свободу нашого народу, а в бібліотеці  була організована книжкова виставка «Україна: Незалежність, Гідність, Свобода».

Головна мета професійної діяльності лікаря – збереження та захист життя і здоров'я людини. Доля лікаря – це здобуття нових знань, досвіду, який іноді змушує відмовитися від старого й звичного, невтомний пошук.