Флаг УкраїниАнтарктида, найпівденніший континент нашої планети, завжди привертала увагу науковців та природолюбів. Багато людей, коли чують про Антарктиду, асоціюють її з пінгвінами і білими ведмедями, але ця земля має глибше значення та багатий історичний багаж.

Антарктида - це льодовий континент, покритий міцними шарами криги. Відома своєю незворотністю та екстремальними умовами, вона завжди привертала дослідників. Українська дослідницька діяльність в Антарктиді має вже більше двох десятиліть і є важливим внеском в світову науку.

Національний антарктичний науковий центр організував онлайн-зустріч для учнів 1(5)-Г класу з полярниками, які працюють на станції "Академік Вернадський" в Антарктиді. Керівник НАНЦ, Євген Дикий, поділився вражаючими фото та відео, що відображають важливість наукової роботи у цьому регіоні. Учні дізналися про геолого-геофізичні, гідрометеорологічні та океанографічні дослідження, які проводять українські вчені.

Розповіді про життя пінгвінів і роботу полярників не лише освітили учнів, але й надихнули їх на подальші вивчення та наукові дослідження. Ця онлайн-зустріч стала чудовою можливістю для молодого покоління поглибити знання про Антарктиду та навчити їх важливості збереження цього унікального континенту.

Учні гімназії №20 імені Бориса Лавреньова набули не тільки нових знань, а й великої дози натхнення для подальших досліджень і збереження природного дива, що знаходиться на протилежному боці світу. Подібні зустрічі і навчальні ініціативи сприяють формуванню нового покоління науковців та екологів, які будуть гідно дбати про найкраще майбутнє нашої планети.

Традиції важливі в житті кожної школи, і для Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова це не виняток. Вони святкують предметні тижні, які завжди стають особливими подіями в навчальному процесі. З 21 по 25 лютого розпочався Тиждень початкових класів під назвою «Подорож океаном рідної мови». Він був приурочений до Міжнародного дня рідної мови та повинен був об'єднати учнів і вчителів в цікавому та творчому дослідженні світу мови та культури.

Але події, які відбулися в Україні, змінили плани та обставини. Російське вторгнення на нашу землю та війна позбавили нас можливості провести всі заплановані заходи. Однак відчуття солідарності та сили маємо більше, ніж будь-коли. Учні та вчителі гімназії ще раз продемонстрували свою пристрасну любов до рідної мови. За три дні тематичного тижня вони встигли впровадити в життя безліч заходів, які вражали своєю креативністю та відданістю. Така подія не лише підкреслила важливість рідної мови, але й об'єднала спільну душу гімназії, надихнувши на подальші досягнення та вивчення мови та культури ще глибше.

Шевченківські дні, святкування приурочене Великому Тарасу Шевченку, стали невід’ємною частиною життя свідомого українства всього світу. У цьому святі відображається пам'ять про великого поета, художника, громадського діяча та борця за права українського народу.

В Херсонській гімназії №20 учні долучились до святкування Шевченківських днів цього року. Це свято, спрямоване на вшанування Тараса Шевченка, має велике значення для формування національної свідомості та гордості за нашу культурну спадщину.

Учні гімназії взяли участь в низці заходів, які були ретельно сплановані вчителями української мови і літератури. Ці заходи не лише надихнули учнів досліджувати творчість Великого Кобзаря, але й допомогли поглибити знання про Шевченка та відчути дух його спадщини. Такі ініціативи роблять це свято особливим та важливим для молодого покоління, роблять Шевченка ближчим та більш зрозумілим для кожного учня.

Святкування Дня єднання є важливою подією для всіх громадян України. Це свято символізує об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в 1919 році. Цей історичний момент став важливим кроком у формуванні незалежності України.

Учні і педагоги Херсонської гімназії №20 віддали дань цій події, зібравшись на подвір'ї гімназії о 10:00. У церемонії взяли участь всі працівники гімназії, від директора до вчителів. У цей день синьо-жовті прапори розгорнулися відзначаючи національну символіку нашої держави.

Крім того, учасники заходу приєдналися до соціального челенджу #UAразом. Цей челендж сприяє об'єднанню громадян України, наголошуючи наше патріотичне ставлення до країни та пам'яті про історичні події.

Для учасників та гостей свята це був важливий момент єдності та вшанування історії України. Сьогоднішнє свято надихає нас зберігати та підтримувати національну ідентичність та патріотизм, адже ми - один народ, і наша єдність дуже важлива для майбутнього нашої країни.

21 століття - період неймовірних інновацій, коли технології наростають експоненціально і здатні замінювати людину на робочих місцях. Освоєння космосу вже не мрія, а реальність, відкриваючи нові перспективи для всього людства. Однак на жаль, разом із цим приводяться на увагу й інші надзвичайно важливі аспекти нашого часу.

З екранів телевізорів до нас звучать тривожні сигнали щодо наслідків глобального потепління, які негативно впливають на наше природне середовище. Пожежі, повені, вимирання цілих видів тварин - це тільки краплина у морі проблем. Люди стикаються з надзвичайною кількістю трагедій та викликів, що ставлять під загрозу як наше середовище, так і наше здоров'я.

Проте навіть в умовах таких викликів та негараздів, ми, учні гімназії №20 імені Бориса Лавреньова, маємо спільну надію та віру у майбутнє. Наша мета - допомагати побудувати краще суспільство, яке свідомо відноситься до соціальних та екологічних проблем. Ми регулярно беремо участь в благодійних акціях, допомагаючи тим, хто найбільше цього потребує.

Зважаючи на важливість нашої місії, ми завжди готові до дії, як і справжні лікарі на готове до втручання. Ми ретельно підготували медичну аптечку, щоб мати можливість надавати першу допомогу в разі потреби. Бо саме зараз, коли світ стоїть перед численними викликами, важливо бути готовими до надання допомоги і підтримки. Все необхідне для мобільної аптечки зараз можна купити з комфортом, не виходячи з дому, в онлайн-аптеці за декілька кліків, просто натиснувши на URL сайту аптеки.