Флаг України

Світ змінюється, змінюється наша гімназія і формат заходів, які ми проводимо. Життя, освітній процес та наукову діяльність карантинні обмеження не зупинять. У нас створена сучасна інфраструктура, яка дозволяє на високому рівні організовувати відеозустрічі та форуми.

10 лютого 2021 року на базі Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради відбувся майстер-клас у форматі онлайн-конференції для вчителів біології м. Херсона з теми "Використання інтерактивної дошки як одна з форм проведення онлайн уроків із біології". Під час заходу учасники мали можливість ознайомитися з особливостями підготовки та оформлення інтерактивної дошки.

19 лютого 2020 в гімназії №20 було проведено науково-практичний семінар для вчителів біології міста за темою «Методичні рекомендації щодо якісної підготовки учнів до ЗНО з біології».

19 лютого 2020 року гімназія гостинно відчинила двері молодим учителям української мови і літератури міста, з якими за круглим столом було обговорено питання про роботу з обдарованими та здібними учнями. Досвідом роботи з талановитою молоддю поділилися учителі Чаловська М. В. та Кумейська Н.В., які однозначно стверджували, що творчий тандем учителя й учня потрібно розвивати ще змалечку. Таку роботу щодо пошуку талановитої дитини педагоги починають уже з 5 класу й проводять у системі. Це дає змогу в старших класах працювати з такими учнями, які визначилися, що їм до душі, що вони можуть, у якій галузі хочуть себе випробувати й реалізувати в майбутньому.