Флаг України
/*снег*/

19 лютого 2020 в гімназії №20 було проведено науково-практичний семінар для вчителів біології міста за темою «Методичні рекомендації щодо якісної підготовки учнів до ЗНО з біології».

19 лютого 2020 року гімназія гостинно відчинила двері молодим учителям української мови і літератури міста, з якими за круглим столом було обговорено питання про роботу з обдарованими та здібними учнями. Досвідом роботи з талановитою молоддю поділилися учителі Чаловська М. В. та Кумейська Н.В., які однозначно стверджували, що творчий тандем учителя й учня потрібно розвивати ще змалечку. Таку роботу щодо пошуку талановитої дитини педагоги починають уже з 5 класу й проводять у системі. Це дає змогу в старших класах працювати з такими учнями, які визначилися, що їм до душі, що вони можуть, у якій галузі хочуть себе випробувати й реалізувати в майбутньому.

Саме такою була тема дискусії молодих учителів Херсона, що проходила на базі Херсонської багатопрофільної гімназії №20 12 листопада 2019 року.

У жовтні вчителі біології Кулінич Інна Іванівна та Ласька Світлана Сергіївна в рамках роботи опорного закладу на базі гімназії №20 традиційно провели засідання Школи молодого вчителя за темою «Упровадження інноваційних технологій на уроках біології з використанням опорних конспектів».