Виховна робота – це той аспект формування учнівської особистості, який просто не можна відкласти на потім. Навіть дистанційне навчання не може стати перепоною для проведення заходів, які допоможуть гімназистам сформувати правильні цінності та всебічно розвиватися.

30 березня соціальний педагог Херсонської гімназії №20 Юлія Скачок  провела для учнів міста онлайн заняття на тему "Нейрографіка: малюємо щасливі спогади".

24 лютого розділило наше життя навпіл. До – були радість, щастя, щоденна насичена робота, змістовне навчання, прогулянки на природі, плани та мрії. Після – страх, ізоляція, вибухи в рідному місті та в новинах, паніка, сум, невизначене майбутнє. Але з ними прийшли й сила, мужність, бажання творити щасливе майбутнє! А для цього важливо докласти зусилля для подолання розпачу.

Слово  «конфлікт» у більшості з нас асоціюється з агресією та суперечками. Уважається, що конфліктів краще уникати або одразу ж розв’язувати. Але насправді, конфлікт є також і ресурсом, який допомагає переоцінювати ситуації та розвиватися як окремій особистості, так і колективу.

Профілактика булінгу, жорстокості та насильства, формування толерантності, ціннісного ставлення до життя та здоров’я людини –  головні завдання психологічної служби гімназії. Соціальним педагогом Юлією Скачок проведено низку просвітницьких та профілактичних заходів, спрямованих на підвищення життєвих компетенцій гімназистів, створення безпечного освітнього середовища та профілактику негативних явищ.