Гейміфікація – це використання ігрових практик та механізмів у неігровому контексті для залучення дітей до вирішення проблем, адже саме під час гри діти пізнають навколишній світ, адаптуються до різноманіття людських стосунків. Її застосування в освітньому процесі є необхідною передумовою як досягнення дидактичних цілей, так і забезпечення повноцінного та всебічного розвитку здобувачів освіти.

Вибір професійного шляху нелегкий через те, що передбачає прийняття рішення обираючи з багатьох варіантів. А ми зараз живемо у світі безмежних можливостей, що швидко змінюється, і те, що було актуальним сьогодні, вже завтра може виявитися архаїзмом. Завдання сучасного підлітка – визначитися в умовах невизначеності.

16 листопада у світі відзначався Міжнародний день толерантності. Щороку наш навчальний заклад приєднується до світової спільноти та проводить заходи, приурочені цьому дню. Поняття «толерантність» сформувалося нещодавно. Це протилежність ворожості, антипатії, ненависті, терпимість до людей, які чимось відрізняються від нас.

Кожна дитина в гімназії повинна почувати себе захищеною, тому на початку навчального року дуже важливо згадати про булінг як явище, а також про те, як йому запобігти та протидіяти.