/*снег*/

Вибір професійного шляху нелегкий через те, що передбачає прийняття рішення обираючи з багатьох варіантів. А ми зараз живемо у світі безмежних можливостей, що швидко змінюється, і те, що було актуальним сьогодні, вже завтра може виявитися архаїзмом. Завдання сучасного підлітка – визначитися в умовах невизначеності.

16 листопада у світі відзначався Міжнародний день толерантності. Щороку наш навчальний заклад приєднується до світової спільноти та проводить заходи, приурочені цьому дню. Поняття «толерантність» сформувалося нещодавно. Це протилежність ворожості, антипатії, ненависті, терпимість до людей, які чимось відрізняються від нас.

Кожна дитина в гімназії повинна почувати себе захищеною, тому на початку навчального року дуже важливо згадати про булінг як явище, а також про те, як йому запобігти та протидіяти.

Вибір професії – це перший крок у доросле життя кожної людини та одне з найважливіших рішень за все життя. Саме від цього вибору залежить майбутнє благополуччя людини, достаток, її самореалізація, творчий розвиток і навіть здоров’я. На якість роботи працівника будь-якої професії завжди впливатиме його зацікавленість своєю справою. А чим краще виконується робота, тим краще результат, підприємства успішніші, більше користі для суспільства вцілому.

Віртуальній реальності притаманні свої плюси й мінуси. Існування кібернебезпек є настільки ж реальним, як і користь, задоволення, які отримують користувачі Інтернет-ресурсів.

Безпека дітей у мережі Інтернет – зона відповідальності всіх дорослих громадян держави, адже кількість дітей і підлітків, які постраждали через свою легковажність, неосвіченість у мережі постійно зростає.

Діти й підлітки можуть наразитися на безліч ризиків: пропаганда екстремізму, наркотиків, спонукання до самогубств, нецензурні тексти; віруси, трояни, спам, он-лайн шахрайства; незаконні контакти, кіберпереслідування тощо. Розміщуючи у мережі персональну інформацію, молоді люди відкривають всьому Інтернет-простору доступ до свого приватного життя.