П'ятниця в Херсонській гімназії №20 видалася напрочуд цікавою та креативною. Наші гімназисти не залишаються осторонь сучасних трендів, тому в рамках Тижня самоврядування був оголошений Pajama day, що допоміг насолодитися останнім робочим днем тижня!

Крім того, не забуваймо, що саме тут, у гімназії, ми проводимо більшу частину дня, тож з упевненістю можемо назвати її другою домівкою – теплою, затишною, як родинне гніздо.

Учні залюбки прийшли на уроки в улюблених піжамах та на перервах чудово проводили час. Фотозона біля новорічної ялинки стала найпопулярнішим куточком для селфі та місцем релаксації й емоційного відновлення учнів. Ми точно знаємо, що гімназія – наша друга домівка, де панує дружня атмосфера.

Цей день ми запам’ятаємо надовго!