Сучасний освітній процес в Україні, особливо в умовах дотримання протиепідемічних заходів, вимагає від учителів постійного вдосконалення власної педагогічної майстерності, спрямованої на налагодження більш міцного взаємозв’язку в режимі онлайн. Саме тому в Херсонській гімназії №20 27 жовтня 2021 року відбувся практикум для педагогів «Використання  гаджетів як інструменту Smart – технологій на уроках фінансової грамотності та інформатики». Мета заходу – опанувати технологічні можливості гаджетів – телефонів, ноутбуків, планшетів – для урізноманітнення роботи із вивчення будь-яких навчальних предметів, а також вирішення фінансових питань у сучасному цифровому світі.

Нещодавно в Херсонській  багатопрофільній гімназії №20 під керівництвом заслуженого вчителя України Кумейської Наталії Василівни учні 5(9)-В класу провели інтегрований літературно-музичний квест, присвячений 150-річниці від дня народження видатного українського новеліста Василя Стефаника, який головною справою свого життя обрав жертовну письменницьку працю, у міру свого таланту й сил збагатив і примножив здобутки української літератури.

Успішний учитель – той, що прийшов у школу за покликом душі, проявляє до дітей любов, яка складається з безлічі кришталиків, великих і малих, сторонньому майже непомітних. Справжньому і неповторному вчителю притаманні захоплення професією, людяність, чесність, любов до рідного народу.

У квітні в гімназії пройшов тиждень природничих дисциплін у дистанційному форматі, проте це не стало перешкодою для отримання нових знань та позитивних емоцій.

Уже стало доброю традицією наприкінці лютого проводити тиждень математики та інформатики. У гімназії пройшли цікаві заходи, спрямовані на розвиток життєвих компетентностей, логічного мислення, креативності та творчих здібностей учнів, приурочені до Міжнародного дня математики.