Уже стало доброю традицією наприкінці лютого проводити тиждень математики та інформатики. У гімназії пройшли цікаві заходи, спрямовані на розвиток життєвих компетентностей, логічного мислення, креативності та творчих здібностей учнів, приурочені до Міжнародного дня математики.

Гімназисти точно знають, що іноземні мови розширюють їхні можливості у майбутньому. У лютому в нашій гімназії проводився тиждень іноземних мов. Тиждень розпочався «арт-сушкою», де учні 5-8-х класів поділилися своїми спогадами про канікули та подорожі до європейських країн. У кожному класі гімназисти розмістили постери про англомовні країни, національні традиції та свята.

Вислів Мігеля де Сервантеса Саавердра: «Історія – скарбниця наших дінь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення» став гаслом тижня історії та правознавства. Заходи, що були проведені, приурочені до важливих пам’ятних подій нашої історії: День пам’яті Героїв Крут, Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, видання першої друкованої книги, автором якої був українець.

Гейміфікація – це використання ігрових практик та механізмів у неігровому контексті для залучення дітей до вирішення проблем, адже саме під час гри діти пізнають навколишній світ, адаптуються до різноманіття людських стосунків. Її застосування в освітньому процесі є необхідною передумовою як досягнення дидактичних цілей, так і забезпечення повноцінного та всебічного розвитку здобувачів освіти.

«Наука – майбутнє!» - саме під таким девізом розпочався Тиждень науки в холі гімназії: педагог-організатор Сьоміна А.І. продемонструвала відео «Цікава наука» та провела інтелектуальні наукову вікторину з учнями 5-7 класів, які із захопленням проявляли знання в їх узаємозв’язку з реальним життям. Предметом емоційних обговорень учнів 6-А, 7-Б та 7-В класів стали біологічні та хімічні ребуси, розташовані в холі, та виставка учнівських робіт «Творчість. Фантазія.