Успішний учитель – той, що прийшов у школу за покликом душі, проявляє до дітей любов, яка складається з безлічі кришталиків, великих і малих, сторонньому майже непомітних. Справжньому і неповторному вчителю притаманні захоплення професією, людяність, чесність, любов до рідного народу.

У квітні в гімназії пройшов тиждень природничих дисциплін у дистанційному форматі, проте це не стало перешкодою для отримання нових знань та позитивних емоцій.

Уже стало доброю традицією наприкінці лютого проводити тиждень математики та інформатики. У гімназії пройшли цікаві заходи, спрямовані на розвиток життєвих компетентностей, логічного мислення, креативності та творчих здібностей учнів, приурочені до Міжнародного дня математики.

Гімназисти точно знають, що іноземні мови розширюють їхні можливості у майбутньому. У лютому в нашій гімназії проводився тиждень іноземних мов. Тиждень розпочався «арт-сушкою», де учні 5-8-х класів поділилися своїми спогадами про канікули та подорожі до європейських країн. У кожному класі гімназисти розмістили постери про англомовні країни, національні традиції та свята.

Вислів Мігеля де Сервантеса Саавердра: «Історія – скарбниця наших дінь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення» став гаслом тижня історії та правознавства. Заходи, що були проведені, приурочені до важливих пам’ятних подій нашої історії: День пам’яті Героїв Крут, Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, видання першої друкованої книги, автором якої був українець.