/*снег*/

«Наука – майбутнє!» - саме під таким девізом розпочався Тиждень науки в холі гімназії: педагог-організатор Сьоміна А.І. продемонструвала відео «Цікава наука» та провела інтелектуальні наукову вікторину з учнями 5-7 класів, які із захопленням проявляли знання в їх узаємозв’язку з реальним життям. Предметом емоційних обговорень учнів 6-А, 7-Б та 7-В класів стали біологічні та хімічні ребуси, розташовані в холі, та виставка учнівських робіт «Творчість. Фантазія.

Завдання сучасної початкової школи – розвивати дитину, як неповторну індивідуальність, формувати в неї творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності. Із  метою реалізації цих завдань, відповідно до плану роботи гімназії, із 16 по 19 листопада 2020 року пройшов Тиждень початкової школи. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку молодших школярів.

Херсонська гімназія №20 – навчальний заклад, що впродовж усього часу від дня заснування плекав найталановитішу молодь – успішних спеціалістів в усіх галузях мистецтва, науки та економіки. Освітня реформа ХХІ століття спонукає педагогічний колектив іти в ногу з часом, упровадивши з 2020 року дослідно-експериментальну роботу з теми «Методика реалізації наскрізної змістової лінії «Підприємливість і фінансова грамотність» в освітньому процесі багатопрофільної гімназії».

Одним із завдань сучасної шкільної освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації, а навчити цьому - головне завдання вчителів історії та правознавства.

Великий німецький поет Йоган Вольфган Гете якось сказав: «Той, хто не знає іноземної мови, не знає й своєї власної». Вивчення іноземної мови є актуальним для сьогодення. Кожна освічена людина, яка має намір здобути гарну освіту, а в майбутньому бути конкурентноспроможною, має володіти іноземними мовами.