Осінні канікули – пора, на яку чекає кожен учень, адже це чудова нагода відпочити та насолодитися останніми теплими днями. На жаль, через карантинні обмеження можливості подорожувати та побачити нові місця немає, але  для учнів Херсонської багатопрофільної гімназії №20  було організовано насичене дозвілля та  проведено низку заходів.

У рамках Всеукраїнського еко-конкурсу «Зелена ініціатива» від Energy School, що стартував до Міжнародного дня захисту озонового шару Землі, гімназисти активно взяли участь у загальногімназійній акції «Посади дерево онлайн». Протягом тижня діти разом із батьками висаджували фруктові дерева, кущі ягід та квіти. Насолодитися результатами їх роботи можна в соціальних мережах, знайшовши відео або фото під хештегом #Зеленаініціатива #energyschool. Ми пишаємося, що наші учні піклуються про майбутнє планети, висадивши за тиждень понад сто різноманітних рослин.

Гімназисти також не залишаються осторонь актуальних проблем тваринного світу. До Всесвітнього дня їх захисту багато учнів узяли участь у гімназійній фотовиставці «Я та мій домашній улюбленець». Яскраві фото на арт-сушці подарували багато позитивних емоцій та заряд гарного настрою на наступну навчальну чверть.

Сучасні учні не уявляють своє життя без соціальних мереж та смартфонів. Гімназисти поринули у вебквест «Література Херсонщини». Розширюючи кругозір та використовуючи IT-уміння не лише для розваг, учні більше дізналися про літературу рідного краю, адже вебквест присвячений життю і творчості видатних письменників, поетів, драматургів, які не оминули своєю увагою наше місто.

Цікавим та нестандартним був тиждень для гімназійного парламенту. Із метою їх згуртування педагог-організатор Рудик А.С. провела  тренінг в ігровій формі «Крок назустріч». Усі мали можливість ближче познайомитися одне з одним та розкрити лідерські якості. Цікавим експериментом стала гра «Правда чи ні».  А відома гра «Полювання на шпигуна» захопила настільки, що знайти таємного агента було дуже важко. А ось він у свою чергу виявився досить кмітливим, одразу розкривши всі секрети та розшифрувавши таємні розмови.

Осінні канікули пройшли корисно та пізнавально, гімназисти, сповнені приємних вражень, готові до навчань.