10 лютого урок захист України для гімназистів 7(11)-А та 7(11)-Б класів Херсонської багатопрофільної гімназії №20 був особливим. До учнів завітала Лисенко Маргарита Сергіївна, фахівець із домедичної допомоги Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Метою зустрічі було ознайомити та навчити застосовувати знання із тактичної медицини, надавати необхідну допомогу в польових умовах.

Профілактика  злочинності та насилля в дитячому середовищі

У дітей часто виникають запитання, на які вони не можуть знайти відповіді самостійно. Звернутися до дорослих – батьків чи вчителів – часом соромляться, не довіряють, бояться покарання, а іноді просто не мають такої можливості.
Сьогодні в Україні здійснено важливий крок для того, аби діти не залишалися наодинці зі своїми проблемами, а могли поділитися наболілим й отримати кваліфіковану допомогу.