Флаг України

Гімназія №20 – територія дослідницьких пошуків та наукових експериментів для талановитих та цілеспрямованих. Потужний педагогічний колектив навчає молодь робити відкриття та творити своє майбутнє. Ми розуміємо, що життя непередбачуване, проте впевнені, що зацікавлений, допитливий погляд на світ, сформоване наукове мислення, когнітивна спроможність бачити взаємозв’язок явищ, безумовно й позитивно вплине на якість їхнього життя, яку б професію не обрали.

 

Традиційно вокальний ансамбль «Ритм» під керівництвом Сєрікової С.В. узяв участь у ХV міському відкритому фестивалі дитячої творчості «Острів Різдва». Колектив був відібраний серед 185 конкурсантів та став учасником гала-концерту, який відбувся 14 січня. Гімназисти отримали приз глядацьких симпатій.

Стратегічним напрямом діяльності Херсонської гімназії №20 упродовж багатьох років залишається розвиток  та підтримка творчої індивідуальності дитини. Географія участі гімназистів у різноманітних конкурсах невпинно зростає, охоплюючи Європу, Азію, Америку.

Завершення 2020-2021 навчального року в Херсонській гімназії №20 супроводжується вже традиційно високою результативністю талановитої молоді в ІІ етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, що відбувався з 25 лютого по 5 квітня. Пишатися і справді є чим: цьогоріч саме наша гімназія виборола вже втретє І командне місце серед навчальних закладів Херсонської області, що засвідчує лідерські позиції серед освітян та неймовірно високий рівень роботи з обдарованою молоддю.

Херсонська гімназія №20 славиться видатними випускниками, які своєю відданою працею та яскравим життєвим шляхом залишають відбиток в історії міста, держави та всього світу. Серед них є люди, досягненнями яких ми пишаємося й понині, які упродовж життя віддавали сили та натхнення задля порятунку інших.