22-25 лютого 2021 р. відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Гімназійна родина сердечно вітає Марину Вікторівну Чаловську, учителя української мови і літератури – переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова і література»!

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України упродовж багатьох років залишається пріоритетним для обдарованої молоді Херсонської гімназії №20, адже саме ця освітня система організовує та координує науково-дослідницьку діяльність учнів, розвиваючи їх інтелектуально, духовно, налаштовуючи на професійне самовизначення.

Конкурс-захист наукових робіт – одна з найінтелектуальніших подій для обдарованої молоді України та Херсонської гімназії №20 зокрема. Молодь нашого навчального закладу – активні члени та неодноразові переможці ІІІ фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Непрості умови пандемії дещо змінили звичні терміни проведення випробувань гімназистів в колі найперспективніших юних дослідників з усіх куточків нашої держави: саме в листопаді, а не навесні в режимі онлайн відбувся найпрестижніший ІІІ етап.

Євромайдан, Революція Гідності, Небесна сотня… Події, які відбувалися на Майдані в 2013-2014 роках, дали поштовх рухові по всій країні. Саме це, без сумніву, закарбувалося не тільки в серцях і думках старшого покоління, але й молоді, яка активно взяла участь в обласному заочному конкурсі «Революція Гідності. Згадаймо головне».