Вітаємо з перемогою в ІV етапі XVIII Міжнародного конкурсу з української  мови  імені  Петра Яцика ученицю 3(7)-Б класу  Херсонської багатопрофільної гімназії №20 Плачкову Катерину, яка посіла ІІІ місце.

Щиро вітаємо переможницю фінального етапу X Міжнародного конкурсу мовно-літературного учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Таран Дар’ю, ученицю 7-Г класу філологічного профілю Херсонської гімназії №20, яка виборола І місце й нагороджена дипломом І ступеня.

Щоб берегти землю, природу,
Треба її полюбити,
Щоб полюбити, треба пізнати.
Пізнавши – неможливо не полюбити.
М. Пришвін

На уроках природознавства учні початкових класів дізнаються багато цікавої та важливої інформації про повітря.  Ми звикли, що воно нас оточує, за нього не треба платити гроші.  Ми, навіть, не замислюємось над тим, що дихаємо. Але ж без повітря людина не проживе і кількох хвилин!

Творчістю Тараса Шевченка я зацікавилася давно. Мені подобалися поезії генія української нації. Усвідомила, якою великою і святою була любов Кобзаря до України. Його непохитна віра й надія в її духовне, національне й соціальне відродження, його мрії про щасливе майбуття землі української були такі сильні й глибокі, що їх не зламали ані терор, ані заслання та поневіряння.