/*снег*/

Євромайдан, Революція Гідності, Небесна сотня… Події, які відбувалися на Майдані в 2013-2014 роках, дали поштовх рухові по всій країні. Саме це, без сумніву, закарбувалося не тільки в серцях і думках старшого покоління, але й молоді, яка активно взяла участь в обласному заочному конкурсі «Революція Гідності. Згадаймо головне».

Конкурс-захист наукових робіт – одна з найінтелектуальніших подій для обдарованої молоді України та Херсонської гімназії №20 зокрема. Молодь нашого навчального закладу – активні члени та неодноразові переможці ІІІ фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Непрості умови пандемії дещо змінили звичні терміни проведення випробувань гімназистів в колі найперспективніших юних дослідників з усіх куточків нашої держави: саме в листопаді, а не навесні в режимі онлайн відбувся найпрестижніший ІІІ етап.

Із метою популяризації гуманного ставлення до тварин, привернення уваги громадськості до проблеми жорстокого поводження з тваринами, залучення наймолодших гімназистів до дослідницької діяльності в галузі природничих наук учень 3-В класу Ланкін Володимир узяв участь у заочному обласному конкурсі «Якби тварини вміли говорити», який було проведено комунальним закладом «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради.

09 листопада 2020 року відбувся ІІ етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Представники гімназії вибороли призові місця. Переможцями стали Груздова Вікторія, 8-В клас (І місце), Чаловська Ліза, 6-Г клас (І місце), Годованюк Михайло, 10-Б клас (ІІ місце), Єрмак Кирило, 5-Г клас (ІІІ місце).

Вітаємо з перемогою в ІV етапі XVIII Міжнародного конкурсу з української  мови  імені  Петра Яцика ученицю 3(7)-Б класу  Херсонської багатопрофільної гімназії №20 Плачкову Катерину, яка посіла ІІІ місце.