Щиро вітаємо переможницю фінального етапу X Міжнародного конкурсу мовно-літературного учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Таран Дар’ю, ученицю 7-Г класу філологічного профілю Херсонської гімназії №20, яка виборола І місце й нагороджена дипломом І ступеня.

Щоб берегти землю, природу,
Треба її полюбити,
Щоб полюбити, треба пізнати.
Пізнавши – неможливо не полюбити.
М. Пришвін

На уроках природознавства учні початкових класів дізнаються багато цікавої та важливої інформації про повітря.  Ми звикли, що воно нас оточує, за нього не треба платити гроші.  Ми, навіть, не замислюємось над тим, що дихаємо. Але ж без повітря людина не проживе і кількох хвилин!

Творчістю Тараса Шевченка я зацікавилася давно. Мені подобалися поезії генія української нації. Усвідомила, якою великою і святою була любов Кобзаря до України. Його непохитна віра й надія в її духовне, національне й соціальне відродження, його мрії про щасливе майбуття землі української були такі сильні й глибокі, що їх не зламали ані терор, ані заслання та поневіряння.

Наукові та навчальні досягнення учнів кожного року доводять, що вони є рушійною силою освітнього процесу, яка об’єднує творчу молодь та популяризує розвиток креативних здібностей у пошуково-дослідницькій діяльності. Саме тому гімназисти вибороли 29 перемог у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та посіли 78 призових місць у IІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 12 базових дисциплін.