Флаг України

Педагоги Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова постійно вдосконалюють свою майстерність, підтверджують високий статус та престиж навчального закладу як місця, де культивується дух здорового суперництва, беручи участь у різних фахових конкурсах.

Щиро вітаємо Кулінич Інну Іванівну, яка виборола ІІ місце в І турі (міському) Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» у номінації «Основи здоров’я». Під час проведення конкурсних випробувань педагог продемонструвала високу фахову майстерність, знання та володіння сучасними інноваційними технологіями. Щорічний конкурс педагогічної майстерності - одна із яскравих подій міста Херсона. Його проведення допомагає краще зрозуміти й усвідомити значимість професії вчителя в житті країни, систематизувати надбання щоденної праці кращих педагогів, зробити крок на шляху до педагогічної майстерності.

12 лютого 2018 року Херсонська багатопрофільна гімназія №20 гостинно відчинила двері для учасників ІІ туру (обласного) Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» у номінації «Українська мова і література».

Навчальний заклад надав комфортні умови для проведення показових уроків учителями області.

Брюхно Ірину Дмитрівну, яка виборола І місце у І турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Фізика» та лауреатів Цирікашвілі Ганну Захарівну у номінації «Німецька мова», Коваленка Олексія Миколайовича у номінації «Фізична культура».

Оновлення суспільства, модернізація освіти, а особливо сучасний учень вимагають яскравої творчої особистості вчителя, педагогічна діяльність якого має бути міцним засобом формування й всебічного розвитку особистості кожної дитини. Які ж вони – учителі двадцять першого століття? Хорошою нагодою поміркувати над цим є Всеукраїнський конкурс «Учитель року», який стартував в Україні ще в 1995 році й став щорічним випробуванням професійної майстерності педагогів.