У чому сенс життя?
Служити іншим і робити добро
Арістотель

Із нагоди прийдешнього Водохреща – одного з найсвітліших і найважливіших свят православних християн – Херсонська багатопрофільна гімназія №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради долучилася до міської акції «Скринька добрих справ» зі збору продуктових наборів самотнім громадянам, які обслуговуються відділеннями соціальної допомоги територіальних центрів.

Перше вересня! День знань! Як ми всі чекали цього дня! Батьки, учні, учителі. Хотілося усмішок, щастя, гарного настрою. А тому колектив Херсонської гімназії №20 із радістю підтримав пропозицію учнів та їх батьків привітати зі святом ветеранів педагогічні праці, які вже на заслуженому відпочинку. Це люди, на яких ми завжди рівняємося, які для нас є взірцем у всьому, бо й зараз разом із нами: підтримують добрим словом, мудрою порадою.

До Великодніх заходів долучилися всі класні колективи нашої гімназії, передавши через військового волонтера Наталію Бреус більше 100 пасок для бійців української армії. Діти побажали солдатам миру, злагоди та добробуту.