Флаг України

Гімназійна родина разом зі всією Україною відзначила День Гідності та Свободи. У Народному музеї історії діє постійний тематичний розділ «Незламні духом», який ушановує пам’ять героїв, що виборювали свободу нашого народу, а в бібліотеці  була організована книжкова виставка «Україна: Незалежність, Гідність, Свобода».

Напередодні Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва в Херсонській гімназії №20 була проведена святкова гра «Козацькі розваги», на яку запросили учнів 10-11 класів. Це чудова нагода показати силу м’язів та розуму.

8 травня 2021 року в Україні відзначається День пам’яті і примирення, 9 травня – 76-а річниця перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Це дні шани загиблим і поваги до живих, усіх тих, хто пройшов шляхами війни, вписавши своє ім’я в безсмертя, і тих, хто ще живе серед нас.

Українська – це модно!
Українська – це круто!
Єдиній і рідній мові – бути!

 

Під таким девізом з 22 по 25 січня 2021 року пройшов мовознавчий челендж «Український гравікон» серед учнів початкової школи гімназії, який було проведено до Міжнародного дня рідної мови. Цей захід спрямований на розширення, поглиблення й вдосконалення знань учнів з української мови.

26 лютого з метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі та з нагоди відзначення річниці Дня спротиву окупації, у гімназії було проведено етнокультурний захід «Крим: погляд із сьогодення».