Флаг України

Херсонська гімназія №20 славиться видатними випускниками, які своєю відданою працею та яскравим життєвим шляхом залишають відбиток в історії міста, держави та всього світу. Серед них є люди, досягненнями яких ми пишаємося й понині, які упродовж життя віддавали сили та натхнення задля порятунку інших.

Сьогодні весь світ зіткнувся з надзвичайною проблемою – боротьбою з пандемією, яка вже забрала мільйони життів. І саме лікарі – захисники всього людства – на передовій. Тому актуальною стала ідея створення відеоекскурсії «Випускники гімназії – рятівники людського життя», яка розповідає про життєвий та професійний шлях лікарів Володимира Хавкіна, Івана Картави, Євгена Курдиновського та Олександра Лучанського.

Авторами проєкту стали керівник музею Скачок Ю.В. та учениця 2(6)-Г класу Чаловська Єлизавета. Вивчивши велику колекцію цікавих експонатів Народного музею історії гімназії, вони створили яскравий відеоролик та надіслали на ІХ міський фестиваль-конкурс творчих кіновідеоробіт «Кінокалейдоскоп», організований міськими управліннями культури, освіти, КП «Кіновідеопрокат», ГО «Фестиваль Кінокімерія».

12 травня у ККЗ «Ювілейний» відбулося підведення підсумків та урочиста церемонія нагородження, під час якої робота була відзначена дипломом за ІІІ місце.