Шевченківські дні стали невід’ємною частиною життя свідомого українства всього світу. Тож і в Херсонській гімназії №20 цьогоріч учні віддали шану Великому Кобзарю, а саме: стали учасниками низки заходів, спланованих учителями української мови і літератури.

Проведені лекції, дискусії, віртуальні мандрівки музеями, конкурси на кращого знавця та читця поезії Шевченка. Педагоги ж намагалися донести до учнів маловідомі факти з життя поета й акцентували увагу на моральних і духовних цінностях творчості митця -  Правді, Добрі, Справедливості, Любові, Материнстві.

Тож гімназисти вкотре пересвідчилися, що  Шевченкове слово – вічне відбиття нашої душі, світлого світосприйняття, гідності, непокори. Слава Україні!