Флаг України

Напередодні Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва в Херсонській гімназії №20 була проведена святкова гра «Козацькі розваги», на яку запросили учнів 10-11 класів. Це чудова нагода показати силу м’язів та розуму.

Команди змагалися в різноманітних конкурсах: бігли наввипередки в мішках, брали участь в естафеті, «утікали з полону», долаючи перешкоди, показували свою інтелектуальність у вікторині та малювали козаків. А на завершення всі поласували кашею.

Багато емоцій та вражень отримали всі учасники свята, адже, окрім змагань, були танці: хлопці підготували «гопака», а з вуст вокального ансамблю «Ритм» звучали мелодійні українські пісні. Піднесений, радісний настрій панував упродовж усього заходу як у гімназистів, так і в запрошених гостей.

Враження від свята залишилися позитивними та незабутніми. Уболівальники захоплено підтримували та підбадьорювали своїх фаворитів, що надавало сил учасникам гри. Хочеться з гордістю відзначити той факт, що не перевелися на землі нашій справжні козаки! А хто не вірить – ласкаво просимо до нашої «двадцятки»!