8 травня 2021 року в Україні відзначається День пам’яті і примирення, 9 травня – 76-а річниця перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Це дні шани загиблим і поваги до живих, усіх тих, хто пройшов шляхами війни, вписавши своє ім’я в безсмертя, і тих, хто ще живе серед нас.

Педагогічний та учнівський колективи віддали данину пам'яті та провели онлайн години спілкування «Нащадки перемоги». Учні 3(7)-А класу стали гостями виховного онлайн заходу Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки «Війна не має забуття».

Учні 3(7) – 6(10)-х класів узяли участь в обласній заочній вікторині «Пам’ятаємо, перемагаємо».
Гімназисти 6(10) – 7(11)-х класів провели прибирання території біля пам’ятнику на місці розстрілу 1276 мирних громадян (вул. Гімназична), поклали квіти.