Флаг України

Ранковий підйом, відвідування навчального закладу – це щоденний стрес для організму дитини. І якщо вона не встигла поснідати, або обмежилась лише чаєм, дуже швидко дасться взнаки дефіцит енергії, що виявлятиметься важкістю у зосоредженні уваги, дратівливістю, сонливістю, відчуттям голоду.

Це може призвести до агресивної поведінки та неприємностей у школі. У дітей, яких не привчили снідати, сповільнюється обмін речовин, що може спричинити поступове збільшення маси тіла та порушити обмін речовин у майбутньому.

Численні дослідження свідчать, що діти, які повноцінно снідають, мають кращі показники в успішності.

Часто реальна картина далека від ідеалу – дитина важко прокидається та навідріз відмовляється від будь-якого сніданку, незважаючи на вмовляння та погрози.

Є декілька способів протидії цьому.

  1. Вкладайте дитину раніше спати. На жаль, сон сучасного школяра дуже часто є недостатнім: діти допізна засиджуються над виконанням домашніх завдань, біля комп’ютера та телевізора, а вранці прокидаються невиспаними та з поганим настроєм.
  2. Будіть дитину на 15-20 хвилин раніше, щоб вона без страху спізнитися до школи встигла поснідати.
  3. Гарно та яскраво сервіруйте стіл.
  4. Снідайте разом зі своєю дитиною. Діти наслідують поведінку дорослих, тому, якщо вони не бачать, що їхні батьки снідають, вони підсвідомо відмовлятимуться від сніданку.

https://lady.tochka.net/ua/amp/16375/

https://life.pravda.com.ua/health/2012/11/13/115635/

https://medfond.com/drugi-stravi/shvidki-ta-korisni-snidanki-dlya-ditei.html