24 лютого розділило наше життя навпіл. До – були радість, щастя, щоденна насичена робота, змістовне навчання, прогулянки на природі, плани та мрії. Після – страх, ізоляція, вибухи в рідному місті та в новинах, паніка, сум, невизначене майбутнє. Але з ними прийшли й сила, мужність, бажання творити щасливе майбутнє! А для цього важливо докласти зусилля для подолання розпачу.

Спеціалісти кризового центру Херсонської гімназії №20, до якого входять соціальний педагог, психолог та педагоги-організатори, створюють особливу атмосферу для учасників освітнього процесу.

На сайті психологічної служби закладу активно оновлюється рубрика «Підтримка в умовах кризового військового стану», де публікуються дієві поради з подолання тривожності, страху, безсоння, практичні рекомендації щодо нормалізації психологічного стану дітей і дорослих. У рубриці «Корисне дозвілля» публікуються цікавинки, спрямовані на організацію змістовного дозвілля гімназистів. З цією ж метою створено Телеграм канал для дітей «Двацярик», у якому в доступі посилання на цікаві ігри, відеоролики, майстер-класи, ідеї рукоділля, положення конкурсів та марафонів тощо.

Змістовне дозвілля в наш час – запорука організованості, психологічного комфорту та подолання паніки. Важливо відволікти дітей від жахіть сьогодення та спрямувати енергію їм на користь.

Зберігаємо спокій, усе буде Україна!