Щороку в Херсонській гімназії №20 відзначається Міжнародний день толерантності.

16 листопада учні 5(9)-В, 3(7)-Б, 2(6)-Б та 2(6)-В класів узяли участь в інтерактивному заході «Людство та толерантність». Гімназисти дізналися про історію формування цього поняття, про важливість та необхідність толерантності та поваги в сучасному світі.

Об’єднавшись у групи, діти фантазували й уявляли себе сучасними побутовими приладами. А переможці мобільної вікторини отримали солодкі подарунки.

Серед учнів 3(7)-х класів проведено анкетування з метою аналізу ставлення гімназистів до насильства та булінгу.

Проблема толерантності завжди актуальна. Кожен хоче жити в мирному та доброзичливому середовищі. А те, що відбувається навколо, залежить від нашого світогляду, дій, учинків та думок. Толерантними не народжуються, ними стають завдяки самовихованню.

ТОЖ БУДЬМО ТОЛЕРАНТНИМИ!