Флаг України

29 вересня 2020 року в Херсонській гімназії №20  на платформі ZООМ відбулася відеоконференція,  учасниками якої стали  учні випускного 7(11) – Б класу та провідний викладач Херсонського національного технічного університету Фатєєва Ельвіра Михайлівна.

Мета зустрічі – ознайомити майбутніх абітурієнтів із новаціями ХНТУ, а саме: новими та перспективними спеціальностями, якими цьогоріч збагатилися 5 факультетів вишу. Гімназисти із захопленням переглянули відеоролик, що яскраво демонструє нововведення в дії (технічні, комп’ютерні та ІТ- технології в сучасних реаліях, представлені випускниками ХНТУ). Значна увага приділялася творчому конкурсу, до якого варто готуватися обдарованій молоді – майбутнім дизайнерам.

Особливо бурхливе обговорення викликало питання ЗНО -2021, шляхи ефективної підготовки до нього, кількість та універсальність предметів, необхідних для вступу на всі факультети ХНТУ та інших вишів.

Проведений захід засвідчив, що навіть у непростих умовах карантину молодь має прямий доступ до інформації та можливість повноцінно готуватися до найважливіших кроків у житті – вибору майбутньої професії та складання ЗНО. Співпраця з вишами Херсона – надійне плече для випускників Херсонської гімназії №20.