У рамках IV Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин учні 1(5)-Б класу, разом із класним керівником Митрашевською Т.В. провели цікавий та пізнавальний захід на тему: «Не зраджуйте вірність» з метою виховання любові до домашніх улюбленців, поваги до вірності та відданості; розуміння відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканості іншого життя.

Доброта – це краса людської душі. Саме тому гімназисти із задоволенням показували фото своїх домашніх улюбленців, розповідали цікаві історії про їх появу в сім’ї, про пригоди та захоплення. Учні читали вірші про тварин та знайомилися з правилами етичного ставлення до них.

Захід промайнув швидко, але він змусив гімназистів замислитися над долею братів наших менших, щоб надалі безпритульних тварин ставало менше, а кожен чотирилапий мав свого люблячого господаря.