Флаг України

12 листопада 2019 року в Гранд холі готелю «Хрещатик» міста Київ відбувся Міжнародний Конгрес із безпеки на транспорті, ініційований Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» у співпраці з Міністерством освіти та науки України та Міністерством інформаційної політики України в рамках національного проекту «Безпечна країна».

На даному конгресі нагороджували переможців конкурсу в номінації «Молодь за безпеку дорожнього руху». Фоторобота Херсонської багатопрофільної гімназії «Пішохід завжди правий, але не завжди живий» була відзначена як одна з найкращих серед усіх робіт областей України. Її авторами є учні 11-Б класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20: Каплуновський Ярослав, Сидоренко Констянтин та Шешеня Гліб, яких запросили до міста Києва на урочисте нагородження переможців. Ідеєю фото-роботи є зменшення рівня травматизму та смертності пішоходів на дорогах України.

До отриманої корисної інформації, творчого спілкування, подяк і подарунків, організатори заходу запросили зіркового гостя – актора, гумориста і шоумена – Юрія Ткача, який яскраво й весело виступив зі словами привітання учасників конкурсу.

 

Рудик Г.С., педагог-організатор