З метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги учнів та молоді до правил поведінки на дорогах 19 листопада 2021 року в Херсонській багатопрофільній гімназії № 20 був проведений Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога до школи». На  уроці  були розглянуті  різні аспекти безпеки на дорозі, про які повинні  знати діти – дорожні знаки, правила поведінки пішоходів, користування громадським транспортом та персональним електротранспортом, деяким обов'язковим вимогам до дітей як учасників дорожнього руху, порядку дій у разі дорожньо-транспортної пригоди.

Класні керівники використовували різноманітні та цікаві форми проведення: учні в інтерактивній формі з'ясовували правила дорожнього руху, дивилися та обговорювали короткі навчальні відео, працювали в групах, виконували інтерактивні вправи, на практичних заняттях надавали допомогу постраждалим у разі дорожньо-транспортної пригоди .

Урок безпеки, на думку учнів, і справді має найважливіше значення, адже всі ми учасники дорожнього руху, а інколи – й рятівники людських життів. Тож будьте уважними на дорозі, не нехтуйте правилами, що рятують життя.