Щиро вітаємо переможницю фінального етапу ХVІІ Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників Василенко Діану, ученицю 9-Б класу Херсонської гімназії №20. Вона стала найкращою серед 142 учнів із позашкільних та загальної середньої освіти закладів із 23 областей України. Конкурс проводився за підтримки Національного університету біоресурсів та природокористування України, Інституту зоології імені І.І. Шмальгаузена Національної академії наук України і Національного науково-природничого музею України.

Гімназистка під керівництвом провідного вчителя біології Ласької Світлани Сергіївни показала свій науковий потенціал із проектом на тему «Стан популяції Ємуранчика звичайного в Голопристанському районі Херсонської області», у якому підіймає питання про збереження червонокнижного виду і висуває свої пропозиції щодо заходів збереження ємуранчиків.

Тож вітаємо Діану та її наставника з почесною перемогою в конкурсі, що розширив горизонти талановитої молоді Херсонської гімназії №20 і дав змогу проявити різносторонність уподобань юних науковців, небайдужих до екологічного стану Херсонщини.