Флаг України

22-25 лютого 2021 р. відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Гімназійна родина сердечно вітає Марину Вікторівну Чаловську, учителя української мови і літератури – переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова і література»!

Марина Вікторівна – виходець із легендарної Херсонської багатопрофільної гімназії №20, якій незабаром виповниться 206 років, і ця перемога – найкращий подарунок до дня народження альма-матері. Саме в її стінах зростають такі педагоги, які не вперше представляють рідний край на всеукраїнському рівні, демонструючи високий професіоналізм, ерудицію, інтелігентність, любов до благородної справи – виховання підростаючого покоління незалежної України!

Радіємо, що Марина Вікторівна гідно пройшла конкурсні випробування й довела, що високі знання, професіоналізм, любов до дітей й самовдосконалення є складовими успіху вчителя, покликання якого – «сіяти розумне, добре, вічне…».

Марина Вікторівна – не лише талановитий педагог, а й прекрасна людина, вірний товариш і щирий колега. Люблять її учні, батьки, і вона їх любить, з теплотою ставиться до своїх колег. Ще одна риса, властива Марині Вікторівні, – уміння бути сучасною. Вона постійно поглиблює свої знання, стежить за новинками літератури, використовує інноваційні технології навчання та виховання учнів.

Уся освітянська родина Херсонщини приєднується до привітань та бажає невичерпних запасів здоров’я, оптимізму, творчості, натхнення для подальших перемог!

Радіємо Вашому успіхові в цьому конкурсі, зичимо продовжувати запалювати своїм настроєм учнів і колег!