Флаг України

Конкурс-захист наукових робіт – одна з найінтелектуальніших подій для обдарованої молоді України та Херсонської гімназії №20 зокрема. Молодь нашого навчального закладу – активні члени та неодноразові переможці ІІІ фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Непрості умови пандемії дещо змінили звичні терміни проведення випробувань гімназистів в колі найперспективніших юних дослідників з усіх куточків нашої держави: саме в листопаді, а не навесні в режимі онлайн відбувся найпрестижніший ІІІ етап.

Тож вітаємо нашого гімназиста Засухіна Ростислава, учня 7(11)-А класу та його наукового керівника Філенка Андрія Миколайовича з почесною перемогою – ІІІ місцем у секції «Технології програмування» в конкурсі захисті МАН. Саме наш учень зі своїми ідеями отримав визнання провідних науковців України під час захисту роботи «Прикладна програма iValentina для створення баз даних».

Перемога Засухіна Ростислава – потужний каталізатор для розвитку інформаційних компетентностей молоді, освіта та перспективи якої напряму пов’язані з інформаційними технологіями. Варто враховувати й той факт, що МАН завершила етап реформ, спрямованих на міжнародний рівень. Тому горизонти розширюються – можливості теж.

Чітка мотивація, цілеспрямованість, робота над власним розвитком – фактори, що допомогли Засухіну Ростиславу досягти успіху, увійти до когорти майбутньої наукової еліти України.