Флаг України


Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України упродовж багатьох років залишається пріоритетним для обдарованої молоді Херсонської гімназії №20, адже саме ця освітня система організовує та координує науково-дослідницьку діяльність учнів, розвиваючи їх інтелектуально, духовно, налаштовуючи на професійне самовизначення.

У 2020-2021 навчальному році конкурс відбувся онлайн у міжнародному форматі змагання науково-дослідницьких проєктів, складовими якого були дослідницька робота та постерний захист. Гімназисти за підтримки педагогів-наставників та наукових керівників вишів, не зважаючи на карантинні обмеження, зуміли ретельно підготуватися й гідно представити власні проєкти в 21 науковій секції. Уперше гімназисти брали участь у секціях «Українська література» (учитель Чаловська М.В.), «Прикладна математика» (учитель Митрошенко І.М.) та «Німецька мова» (Сушкова В.М.). Результати перевершили очікування: 27 перемог здобули наші гімназисти в І етапі (міському) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Гімназія № 20 другий рік поспіль підтверджує лідерську позицію - виборює перше командне місце серед навчальних закладів загальної середньої освіти міста, виборовши 11 перших місць. Піднятися на вершину слави нашим здібним гімназистам допомогли такі їх особистісні якості, як: наполегливість, жага до нового, уміння сконцентруватися. Бажаємо гімназистам зберегти юнацьку допитливість розуму, спрагу до нового, зрілість міркувань та нових наукових звершень!

 

Команда переможців у І етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2020/2021 н.р.

з/п

ПІП

Відділення

Секція

Клас

Місце,

який

посів учень

у І етапі

Науковий керівник

 

1.

Раздобудько Анастасія

Хімії та біології

Загальна біологія

6(10)-Б

ІІ

Грянко І.А.

2.

Годованюк Михайло

Хімії та біології

Загальна біологія

6(10)-Б

І

Грянко І.А.

3.

Сінельник Ольга 

Хімії та біології

Біологія людини

6(10)-Б

І

Грянко І.А.

4.

Романюк Ірина

Хімії та біології

Валеологія

7(11)-Б

І

Ласька С.С.

5.

Дзюба Марія

Хімії та біології

Селекція і генетика

5(9)-В

І

Ласька С.С.

6.

ЛисенкоНадія

Хімії та біології

Ботаніка

5(9)-Б

ІІ

Ласька С.С.

7.

Луговська Владислава

 Хімії та біології

Валеологія

5(9)-В

ІІІ

Ласька С.С.

8.

ПогорілецьДар’я

Екології та аграрних наук

Ветеринарія та зоотехнія

6(10)-А

І

Митрашевська Т.В.

9.

Бова Георгій

Хімії та біології

Хімія

6(10)-А

ІІІ

Кожина Н.М.

10.

Соколов Микита

Математики

Математика

6(10)-А

І

Гілевич І.О.

11.

Єфремов Данило

Математики

Прикладна математика

6(10)-А

ІІІ

Митрошенко І.М.

12.

Дацюк Кіра

Економіки

 

Фінанси, грошовий обіг та кредит

5(9)-Б

І

Савун Т.В.,

Зайцева Н.Г.

13.

Засухін Ростислав

Комп'ютерних наук

 

Технологіїпрограмування

7(11)-А

І

Філенко А.М.

 

14.

Ганощенко Юлія

Технічних наук

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

6(10)-Б

ІІ

Турова І.С.

15.

Костоусова Олександра

Технічних наук

Технологічні процеси та перспективні технології

5(9)-Б

ІІ

Мішина М.А.

16.

Русін Антон

Технічних наук

Технологічні процеси та перспективні технології

5(9)-В

ІІ

Колодезнова М.В.

17.

Носовська Соф’я

Фізики і астрономії

Астрономія та астрофізика

7(11)-А

І

Бикова М.В.

18.

Шостак Влада

Історії

Етнологія

7(11)-А

ІІ

Лебідь О.В.

19.

Власенко Анастасія

Історії

Історичне краєзнавство

6(10)-А

ІІ

Коротецький О.О.

20.

Чернявська Ганна

Мовознавства

Англійська мова

6(10)-А

ІІІ

Ярошак О.О.

21.

Вакула Світлана

Мовознавства

Англійська мова

7(11)-Б

ІІІ

Черевань В.М.

22.

Устінов Ярослав

Мовознавства

Англійська мова

7(11)-А

ІІІ

Фартушна І.А.

23.

Таран  Дар’я

Мовознавства

Німецька мова

4(8)-В

ІІ

Сушкова В.М.

24.

Біла Олександра

Філософії та

суспільствознавства

Журналістика

6(10)-Б

ІІ

Чаловська М.В.

25.

Білоненко Катерина

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Українська література

7(11)-Б

І

Чаловська М.В.

26.

Коваленко Аліса

Філософії та

суспільствознавства

Журналістика

7(11)-Б

ІІІ

Кумейська Н.В.

27.

Власенко Анастасія

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Мистецтвознавство

6(10)-А

І

Заводянна О.І.

Щиро вдячні за високий професіоналізм і підтримку обдарованої молоді науковцям вишів Херсонського державного університету Кузьменкову С.Г., Пилипчук Л.Л.; Херсонського національного технічного університету Радецькій С.В., Мазур О.В., Карпенковій Н.Ю., Білик А.А., Грубнику О.В.; Херсонського державного аграрного університету Карнаушенко А.С., Соболь О.М.
Вітаємо педагогів Херсонської гімназії №20 – Грянко І.А., Лаську С.С., Чаловську М.В., Савун Т.В., Бикову М.В. Філенка А.М., Заводянну О.І., Митрашевську Т.В., Гілевич І.О., Зайцеву Н.Г., Сушкову В.М., Колодезнову М.В., Лебідь О.В., Коротецького О.О., Мішину М.А., Турову І.С., Кумейську Н.В., Митрошенко І.М., Кожину Н.М., Ярошак О.О., Фартушну І.А., Черевань В.М., які підготували переможців у І етапі МАНу.
Усі переможці І етапу МАН – непересічні особистості, інтелектуали, що й надалі прославлятимуть Херсонську гімназію №20 й примножуватимуть свої знання та здобутки та й обов’язково використають їх на благо України.


Савун Т.В., заступник директора
з навчально-виховної роботи
Бабич Н.А., учитель
української мови і літератури