Євромайдан, Революція Гідності, Небесна сотня… Події, які відбувалися на Майдані в 2013-2014 роках, дали поштовх рухові по всій країні. Саме це, без сумніву, закарбувалося не тільки в серцях і думках старшого покоління, але й молоді, яка активно взяла участь в обласному заочному конкурсі «Революція Гідності. Згадаймо головне».

Ми пишаємося гімназистами-переможцями: у номінації «Науково-популярна публіцистика. Стаття» І місце виборола Чаловська Єлизавета, учениця 2(6)-Г класу (керівники Заводянна О.І., Чаловська М.В.), а ІІІ – Власенко Анастасія, учениця 6 (10)-А класу (керівник Омельян О.М). У номінації «Електронна презентація» ІІІ місця посіли Вишнякова Юлія, учениця 3(7)-Б класу (керівник Омельян О.М.), Хурса Дмитро, учень 3(7)-А класу (керівник Чаловська М.В.).

Пам’ять про Героїв Небесної Сотні та події Революції Гідності, що сколихнули не тільки Україну, а й увесь світ, діти вшанували гідним чином. У своїх роботах учасники відзначили патріотизм та мужність громадян, які восени 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

Херсонська багатопрофільна гімназія №20 бажає учням подальших перемог й успіхів у всіх науково-дослідницьких починаннях!