09 листопада 2020 року відбувся ІІ етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Представники гімназії вибороли призові місця. Переможцями стали Груздова Вікторія, 8-В клас (І місце), Чаловська Ліза, 6-Г клас (І місце), Годованюк Михайло, 10-Б клас (ІІ місце), Єрмак Кирило, 5-Г клас (ІІІ місце).

Гімназисти показали глибокі знання про життєвий шлях Т.Шевченка, виявили усвідомлення, якою великою і святою була любов Кобзаря до України, його непохитна віра й надія в її духовне, націнальне й соціальне відродження, його мрії про щасливе майбуття землі української були такі сильні й глибокі, що їх не зламали ані заслання та поневіряння.

Самі для себе учні-переможці вирішили: будуть і далі продовжувати цю цікаву боротьбу, не лякатимуться труднощів, переборюватимуть їх, ітимуть через "терни до зірок" і з гордістю поповнюватимуть ряди продовжувачів справи великого сина української нації-Тараса Шевченка.