Щиро вітаємо переможницю фінального етапу X Міжнародного конкурсу мовно-літературного учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Таран Дар’ю, ученицю 7-Г класу філологічного профілю Херсонської гімназії №20, яка виборола І місце й нагороджена дипломом І ступеня.

Здавалося б, звичайна дівчинка, але особливістю цієї дитини є те, що вона багато чого хоче досягти в житті й докладає зусилля, щоб мрія здійснилася. Її захоплення надзвичайно різноманітні. Бере участь у драматичному гуртку, займається тенісом і баскетболом, багато читає, захоплюється іноземними мовами. А цього року ще й пристрасно захопилася творчістю генія української нації Тараса Шевченка. Відчувалося, що Даша усвідомила, якою великою і святою була любов Кобзаря до України, його мрії про щасливе майбуття землі української були такі сильні й глибокі, що їх не зламали ані терор, ані заслання та поневіряння.

Дар’я виявила бажання взяти участь у Всеукраїнському творчому конкурсі учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка. Наполегливо й натхненно готувалася. Якою ж була щасливою, коли виборювала перемогу за перемогою: перше місце в міському етапі, обласному… Як билося сердечко, коли піднімалася на сцену й отримала нагороду. А 8 лютого відбувся заключний етап. Але Дашу чекав ще один сюрприз. Саме їй пощастило відкривати конверт із завданнями. Це, мабуть, було знаковою подією. Коли розійшлися по кабінетах і взялися за справу, у творчу роботу учениця вкладала всю душу, як це робив багато років тому Тарас Шевченко. Сили їй додавало те, що завжди пам’ятала: вона з гімназії №20!

Пізніше Даша зізналася, що сама для себе вирішила продовжувати цю цікаву й пізнавальну боротьбу, не лякатися труднощів, переборювати їх, йти «через терни до зірок» і з гордістю поповнювати ряди продовжувачів справи великого сина української нації-Тараса Шевченка.

Перший бар’єр Таран Дар’я подолала з честю, бажає й іншим талановитим учням Херсонщини проявляти свої здібності й брати участь у мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка.

Низький уклін і велика вдячність учителеві Кумейській Наталії Василівні, яка навчає своїх вихованців на такому високому рівні.