Флаг України

Щоб берегти землю, природу,
Треба її полюбити,
Щоб полюбити, треба пізнати.
Пізнавши – неможливо не полюбити.
М. Пришвін

На уроках природознавства учні початкових класів дізнаються багато цікавої та важливої інформації про повітря.  Ми звикли, що воно нас оточує, за нього не треба платити гроші.  Ми, навіть, не замислюємось над тим, що дихаємо. Але ж без повітря людина не проживе і кількох хвилин!

Під час карантину, з метою популяризації наукових знань з природознавства, Комунальним закладом «Мала Академія Наук» Херсонської обласної ради було ініційовано проведення конкурсу «Без кольору, без запаху, без смаку». До участі в ньому долучилися наші гімназисти 3 – 1(5) класів.

Учасники конкурсу мали чудову нагоду дізнатися ще більше цікавого про властивості повітря, стати справжніми науковцями, проявити свою креативність. Серед досліджень, які треба було виконати, кожний  обирав завдання за своїми вподобаннями.  Звіт можна було представити  фото-  або відеорепортажем. До експериментів долучалися цілими родинами.

       Результат порадував усіх. Окрім здобуття нового досвіду, четверо наших гімназистів посіли призові місця, а саме:

Місце

Прізвище, ім’я

Клас

Учитель

І

Сидоренко Ганна

4-В

Кривенко Т. О.

ІІ

Конрад Назар

3-В

Коваленко І. В.

ІІ

Мелузов  Іван

3-А

Піліпа Н. М.

ІІ

Луцак  Роман

1(5)-Б

Пастушенко Н. В.

Дипломи будуть вручені переможцям після завершення карантину.

Вітаємо юних дослідників, їхніх батьків та вчителів! Бажаємо успіхів у здобутті нових знань, творчих злетів та креативних рішень!

Дослід ПАРАШУТ.pdf
Дослід Вечеря при свічках.pdf