Херсонська гімназія №20 упродовж багатьох років плідно співпрацює з вищими навчальними закладами Херсона, реалізуючи науковий та профорієнтаційний напрям роботи. Херсонський державний аграрно-економічний університет – один із вишів, що пропонує гімназистам різнопланові заходи, що особливо цікавлять сучасну молодь і  зокрема задовольняють запити до кінології як до перспективної науки, що актуальна для кожної родини з собаками, а в майбутньому може стати фахом.

Тож цьогоріч із 07.06.2021 по 11.06.2021 учні Херсонської багатопрофільної гімназії  №20 відвідали Херсонський державний аграрно-економічний університет, що започаткував Школу юного кінолога, завданням якої є  розвивати тенденції правильного та безпечного собаківництва. Гімназисти знайомилися з особливостями різних порід собак, отримали уроки та секрети грумінгу, майстер-класи з дресирування з професійними кінологами та правила утримання собак декоративних порід.

Учні отримали безцінний досвід, корисні знання, безліч позитивних емоцій та  незабутні враження. А сам захід довів, що вибір майбутньої професії напряму залежить від рівня організації профорієнтаційної роботи закладів середньої освіти та безпосередньо екскурсій, де молодь напряму знайомиться з людьми певної професії.