У 2020-2021 навчальному році школи працюють в умовах адаптивного карантину. Всі заклади освіти в Україні будуть організовувати освітній процес згідно з вимогами Головного державного санітарного лікаря та рекомендаціями Міністерства освіти і науки України.

Вхідний скринінг та правила поведінки персоналу та учнів

1. Вхід до приміщень закладу дозволяється при наявності захисної маски або респіратора.
  2. Зустріч учнів зранку здійснюється медичною сестрою та заступниками директора відповідно до графіку,  затвердженого директором.
  3. Прийом здобувачів освіти здійснюється за розробленими маршрутами та входами,  які закріплені за кожним класом.
  4. Медична сестра проводить вимір температури тіла та візуальний огляд дитини на наявність симптомів інфекційного захворювання (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей), запитує про самопочуття в дитини та/або в дорослого, який її супроводжує при вході до закладу.